2733
2734

دوتاش شیوه سالمیه اما بخار پز رو میتونی با یه ابکش و قابلمه رو گاز هم داشته باشی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامتی شو نمیدونم ولی من دارم هوا پزمو میفروشم اصلا به دردنمیخوره

چیا توش گذاشتی؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731

هواپز چون هم کارو بخارپزو می کنه ولی کارای دیگه کلا خیلی به درد بخور تره البته مال من توربوه

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
هواپز چون هم کارو بخارپزو می کنه ولی کارای دیگه کلا خیلی به درد بخور تره البته مال من توربوه

چیکاراباهاش میکنی؟ 

2738

هواپز توربو خوبه پس؟ من ميخوام بخرم واسه دوقلوهام غذاي سالم و بدون روغن بدم از الان عادتشون بدم 

هواپز بخرم؟

خدارو شكر صدهزار بار
هوا پز بهتره من بخارپز دارم دوستم هوا پز خیلی توی هوا پز غذا خوشمزه تره

آها پس هواپز خوشمزه ترم هست 

از نظر مفيدبودن و سالم موندن غذا هم اطلاعاتي داري؟

خدارو شكر صدهزار بار
آها پس هواپز خوشمزه ترم هست  از نظر مفيدبودن و سالم موندن غذا هم اطلاعاتي داري؟

نه اونو نمیدونم ولی برا هداپز یکم روغن استفاده میشه ولی بخارپز نه فک میکنم بخارپز سالمتره من مواقع رژیم از بخارپز استفاده میکنم

هواپز توربو خوبه پس؟ من ميخوام بخرم واسه دوقلوهام غذاي سالم و بدون روغن بدم از الان عادتشون بدم  ...

فر هم اگه داری همون کار رو میکنه من سرخ کن بدون روغن هم دارم خیلی راضیم

2706