2726
عنوان

نامادری داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدا شدن ازهم هر کدوم الان ازدواج کردنو بچه دارم شدن منم پیش مامان بزرگمم.مطمن بااااش خدا واست جبران ...

فقط که هر روز داره عذاب این دنیامو بیشتر میکنه. 

منم تا 7 سالگیم پیش مادربزرگ و پدربزرگ بودم ولی اون زندگی بت همه ی سختیاش آسونتر بود تا زیر دست نامادری

فدات شم همه تو زندگیشون مشکل دارن مشکل هر کسیم واسش اندازه ی کوه.باید قدرت جنگیدن داشته باشی واسه حل ...

کاس راه حل داشت... این بالشتم که از گریه خیسه فقط کاله امشب نیس... اصن دست خودم نیست نمیدونم دیگه نمیکشم

کاس راه حل داشت... این بالشتم که از گریه خیسه فقط کاله امشب نیس... اصن دست خودم نیست نمیدونم دیگه نم ...

فداتبشممم عزیزم با خودت این کارو نکن میدونم سخته ولی با گریه فقط تو اذیت میشی مریض میشی

اذیتت میکنه?

یه دیقه خوبه 

یه دیقه بد و میخواد به هزاران روش منو خراب کنه جلوی بابام

از اینکه بابام دعوام کنه به شدت خوشحال میشه قضایا رو میپیچونه و تحویل بابام میده

فداتبشممم عزیزم با خودت این کارو نکن میدونم سخته ولی با گریه فقط تو اذیت میشی مریض میشی

چی کار کنم

یهه ذره بچه بودم اومدم زیر دست این خانم 

دماغم کوچولو زیر چشام همه سفید 

الان اینقدر اشک ریختم قد یه کوفته تبریزی شده دماغم زیر چشامم که سیاه هر چی بزرگترم شدم آزاراش بیشتر شده

یه دیقه خوبه  یه دیقه بد و میخواد به هزاران روش منو خراب کنه جلوی بابام از اینکه بابام دعوام ...

تو خونه ای یا جایی مشغولی?سعی کن آتو دستش ندی هر چیزی قبل اون خودت به بابات هماهنگ کن

2706