2726
عنوان

شوهر بد زبان

| مشاهده متن کامل بحث + 7540 بازدید | 51 پست
هروقت فحش داد لبخند بزن بگو خودتی،من نتیجه گرفتم

خب منم همین کارو کردم ☺ اونم زورش می اومد ..آخ کیف میکردم 😋😊و از منم جواب داد ..دیگه فحش  نمیده و اگرم میده تا میگم خودتی ساکت میشه و ادامه نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم بگم که اون تو استرالیا زندگی میکنه اومد با من عقد کرد بعد رفت بعد یکسال اومد عروسی کردیم بعد دوباره رفت الان اومده ایران بعد از سه ماه و دوماهه که ما اینجاییم خونه دختر عمه بابام .اون خیلی پولداره و خوشگل همشم به من میگه تو زشتی

2728

عزیزم این حس تنهایی بیشتر به خاطر سن کمته و اونم فهمیده نقطه ضعفت رو که دوست نداری تنها باشی.. اتفاقا به روت نیاز و حال کن ..باز من وقع قهر واسه خودم هزار تا برنامه داشتم اونم زورش می اومد می‌گفت خوش میگذره  ..منم جواب نمی‌دادم ..خودش می اومد همش برای آشتی ..

عزیزم این حس تنهایی بیشتر به خاطر سن کمته و اونم فهمیده نقطه ضعفت رو که دوست نداری تنها باشی.. اتفاق ...

من اینکارو کنم بهونه درست میکنه باهام دوباره دعوا کنه و منو میزنه 

عوضش شعور نداره،تورو کی واسش انتخاب کرد؟؟

دخترعمه بابام بهشون گفته بود که ی دختر خوب اینجا داریم چون خانوادش دختر خوب میخاستن مامان باباش خیلی خوبن مخصوصا مامانش عین فرشته ها میمونه خیلی پاکه خیلی دوسش دارم وقتی اون مامان بابای بیچاره منو فوش میده منم میگم مامان بابای خودت عذاب وجدان میگیرم

واقعا اگه خوبن حق داری،چرا به پدرو مادش نمیگی؟؟

خب پدرو مادرش بهش نصیحت میکنن ولی مگه اون گوش میده بعدشم نمیخام ازاول ازدواج اونا رو ناراحت کنم

سنش کمه ی ده سال دیگه بزرگ شه ادم ـمیشه

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2706