2726
عنوان

شوهر بد زبان

7537 بازدید | 51 پست

سلام این اولین پیاممه شوهرم خیلی زبون بدی داره وفوشای زشت و ناموسی میده امشبم به عمم فوش داد بعد من گفتم خودت اون گفت مامانت منم گفتم بابات بچه ها من خیلی رواحترام حساسم و هیچوقت دلم نمیخاست رومون به هم اینجوری باز بشه اون اولا همیشه به همه عالم و آدم فوش میداد من بهش میگفتم نگو میگفت به تو نمیگم هیچوقت اما الان به منو خانوادمم میگه بعد ازاون من رفتم طبقه پایین پیش دخترعمه بابام اینا چون منو اون الان دوماهه خونه اوناییم .بهش پیام دادم گفتم خیلی بدی ازاول تو بهم فوش دادی منو زدی به عمم فوش دادی به مامانم منم ناراحت شدم ازت اونم گفت دیگه طبقه سوم نیا درقفله همونجا بخاب منم برا اینکه ابروم نره و اونا مفهوم با شوهرم قهرم اومدم طبقه دوم چون طبقه دومشون خالیه وکسی نیست بعد دوساعت وررفتن باگوشیم رفتم طبقه سوم دیدم در قفله دلم شکست گریه کردم اومدم دوباره طبقه دوم .بچه ها هیچکسو ندارم باهاش دردو دل کنم نمیخام کسی بفهمه زندگیم بده شوهرم دوسم نداره داستان ازدواجمم خیلی طولانیه من ی دختر ۱۸سالم شوهرم ۲۰سالشع فردا تولدمه خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این فحش ها واسه همه هست ..منم اولا سکوت میکردم ..پر رو تر شد ..بعد که جوابشو دادم زورش می اومد ..دیگه موقع فحش دادنش کم و کم تر شد و دید که اگر فحش بده من هم فحش میدمش ..باورت میشه الان اصلا مثل قبل نیست ..بعدشم بی نهایت باهاش سرسنگین باش ..حتی اگر اومد آشتی تو آشتی دیرتر کن و ناز کن و بگو فراموش نمیکنی .

هی بچه ها چه دلتون خوشه محلش نزارم اونم نمیزاره من خیلی تنهام هیچکسو به غیر اون ندارم نه پدر نه مادر نه خواهر نه برادر الان هم اومد طبقه دوم به بهونه آب بردن چون میدونست من اینجام بهم نگاه کرد گفت افرین عین سگ اینجا تنها بخاب بچه ها من دوسش داشتم فک نمیکردم اینجوری باشه من چیکار کنم

2706