2726
عنوان

شما از چند ماهگیتون شکمتون مشخص شد از رو لباس

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 97 پست
اینکه شکم ندارین بهترین نوع بارداریه چون ماهیچه های شکمتون انقد قوی هستن که با وجود بارداری و بچه با ...

وای چقد عالی توضیح دادید کاش منم جز همین دسته باشم 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
بهترین انتخابه من کلی تحقیق کردم. فقط بعدش تا دو سه روز زیر سرت بالشت نزار، نشسته تا جای ممکن شیر ند ...

چقد طول کشید تا دیگه ب کمک کسی احتیاج پیدا نکنید من خودم قراره یک هفته تا ۱۰ روز پیش مامانم باشم بعد بیام خونمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ اشتها باز کردید دیگه 😅

اره اخراش می رفتم کلاس ورزش میومدم اشتهام باز میشد، خیلیم سعی کردم مراعات کنم اما وزنم خیلی رفت بالا😅 البته من چون ۶ ماه اخرم پاییز و زمستون بود، پیاده روی هم نمی تونستم برم به خاطر هوا، چون سریع سردرد می گرفتم. 

والا واسه من بیچاره هیچی اثر نگذاشت شربت مگنی میلک میخورم

بگرد دنبال طبیعی ها ، چون بعد زایمان هم درگیرت می کنه. 

الو، گلابی، انجیر، لیموشیرین، نارنگی من حتی یکی از دوستام کیوی روش اثر داشت. تو بارداری تقریبا همه چی عوض میشه. 

2728

میوه زیاد مصرف میکنم میل چندانی ب غذا ندارم ولی باز میخورم این اواخر تیروئیدمم کمی خیلی خفیف کم کاری گرفته بابت اونم همش دارو میخورم دم ب دم ازمایش خون میدم انقد مشکلات دارم ک نگم سرت درد میگیره لامصب یکی دوتا نیست بخاطر شن کلیه ام روزی یک ساعت باید پیاده روی کنم وگرنه منو میکشه میگرنم ک وقتی میاد تا ۵ روز مهمون سرمه من میمونمو کلی تهوع واستفراغ با قرص استامینوفن کسی هم هوامو نداره کمکمم کسی نیس

اره اخراش می رفتم کلاس ورزش میومدم اشتهام باز میشد، خیلیم سعی کردم مراعات کنم اما وزنم خیلی رفت بالا ...

منم داخل خونه راه میرم

بگرد دنبال طبیعی ها ، چون بعد زایمان هم درگیرت می کنه.  الو، گلابی، انجیر، لیموشیرین، نارنگی م ...

بعد بارداری هم این یبوست هست یا خود خدا تا چه مدت طول میکشه بدن مثل قبل بشه یعنی مشکل یبوست رفع بشه

۲۰هفته به بعد خیلی کم کم معلوم شد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
متن امضات  برا خودته؟ اسم دخترت آخر چی گذاشتی؟

نه از جایی کپی کردم عزیزم... رها😍

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
چقد طول کشید تا دیگه ب کمک کسی احتیاج پیدا نکنید من خودم قراره یک هفته تا ۱۰ روز پیش مامانم باشم بعد ...

تا سه چهار روز بلند شدن از تخت، یعنی از حالت خوابیده به نشسته سخته، من کنار تخت صندلی می زاشتم ، پشتی اونو می گرفتم و بلند میشدم، اما باقیش خوب بود. 

کلا دو روز اول رو رد کنی و راه بری زود خوب میشی؛ درد باقیش با شیاف قابل کنترله، فقط امیدوارم کوچولوت کولیک نداشته باشه. 

ولی اگه می تونی تا یک ماا پیش مامانت بمون ، یا بعد ده روز اون بیاد خونت؛ چون دست تنها واقعا سخته، بچه داری یه کار ۲۴ ساعته هفت روز تو هفته اس که استراحت نداری و هورمونهاتم بهم ریخته، نمی زاره بخوابی و شیر دهی هم کلی اذیت داره. تا قلق بچه دستت بیاد طول می کشه. 

تا می تونی اوایل استراحت کن و بچه رو بده بقیه، بعدش کلی وقت داری واسه با نی نی بودن اما اولویت خودتی و بدنت. 

۱ ماه اخر هم حتما سر سینه هاتو چرب کن که شیردهی راحتی داشته باشی

تا سه چهار روز بلند شدن از تخت، یعنی از حالت خوابیده به نشسته سخته، من کنار تخت صندلی می زاشتم ، پشت ...

خیلی برام سخته جایی موندن خونه خودم راحت ترم و شوهرمم از الان غمش گرفته همش میگه یعنی چقد باید اونجا باشیم از طرفی میدونم مادرمم نمیاد بمونه

2706