2733
2734
عنوان

شما از چند ماهگیتون شکمتون مشخص شد از رو لباس

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 97 پست
من خودم دوسندارم خیلی خیلی بزرگ شه خجالت میکشم الان هم دوسدارم تو ۷  ماهگی بیاد جلو ولی فکر کنم ...

خیلی بزرگم خوب نیست چون به کمر فشار میاد، معمولی باشه. چاق بشی کل بدنت چاق میشه. بعدم لاغر شدنت خیلی سخته، چون شیر میدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی بزرگم خوب نیست چون به کمر فشار میاد، معمولی باشه. چاق بشی کل بدنت چاق میشه. بعدم لاغر شدنت خیلی ...

من هنوز چاق نشدم شکر خدا و اشتهامم معمولیه مثل قبل  شما تو بارداری چقد اضافه کردید

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
۸ ماه خالم شبیه توپ بود شکمشم خیلی خیلی وحشتناک بزرگ

خوش به حالشون اینا هرجا برن همه هواشونو دارن.. من 20روز دیگه زایمانمه، پسرمو میبرم کاردرمانی کسی نمیدونه باردارم اگه صندلی کم باشه کسی بلند نمیشه منِ بدبخت بشینم.. کلا من خیلی بدشانسم

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
خوش شانسی چیه بابا.. از بارداری هم شانس نیاوردیم، چون شکم نداریم هیچکس هوامونو نداره به خدا.. غریبه‌ ...

وای نگو کاش منم مثل شما باشم شما احتمالا لاغر اندامید

2738
خوش به حالشون اینا هرجا برن همه هواشونو دارن.. من 20روز دیگه زایمانمه، پسرمو میبرم کاردرمانی کسی نمی ...

وای اینطور نگو عوضش بعد زایمان سریع میره شکمت غصه هیکل نمیخوری 

من هنوز چاق نشدم شکر خدا و اشتهامم معمولیه مثل قبل  شما تو بارداری چقد اضافه کردید

زیاد 😅😅😅 من ۱۷ کیلو اضافه کردم، یک ماه بعد زایمان ۱۰ کیلوش رفت، ۷ کیلوشم الان سه ماهه رژیم گرفتم ۴ کیلوش مونده، ولی راضیم. 

نه فدات شم دلخور نشدم که 😘میگم یعنی شکم ما عجیب غریبارو هم ببینی😁

کاش منم جز عجیب وغریبا باشم 

نه فدات شم دلخور نشدم که 😘میگم یعنی شکم ما عجیب غریبارو هم ببینی😁

تازه دومیته و شکم نداری خیلی عالیه.من اولی رو خداییش شکمم خیلی کوچیک بود ولی دومی نه هم زود شکم اوردم هم نسبت به اولی شکمم گردتر و بزرگتر بود.

2706