1600
1480
عنوان

شما از چند ماهگیتون شکمتون مشخص شد از رو لباس

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 97 پست
وای اینطور نگو عوضش بعد زایمان سریع میره شکمت غصه هیکل نمیخوری 

پس الآن چی که دلم میخواد مثلا بشینم ولی اصلا حواسشون نیست، یا تو خیابون مراقب باشن یهو به شکمم ضربه نزنن ولیییییی .....  

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

زیاد 😅😅😅 من ۱۷ کیلو اضافه کردم، یک ماه بعد زایمان ۱۰ کیلوش رفت، ۷ کیلوشم الان سه ماهه رژیم گرفتم ...

من کلا تو این ۴ ماه ۷ کیلو لاغر شدم بخاطر ویار وسردرد ویبوست الانم وزنم دیگه تکون نخورده ۵۰ کیلو شدم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
1546
خوش شانسی چیه بابا.. از بارداری هم شانس نیاوردیم، چون شکم نداریم هیچکس هوامونو نداره به خدا.. غریبه‌ ...

اینکه شکم ندارین بهترین نوع بارداریه چون ماهیچه های شکمتون انقد قوی هستن که با وجود بارداری و بچه بازم اجازه نمیدن اندامتون خیلی بهم بریزه واصنم ربطی ب اینکه اذیت نشین یا بچه وزنش کم باشه نداره....اینو دکترم بم گف

پس الآن چی که دلم میخواد مثلا بشینم ولی اصلا حواسشون نیست، یا تو خیابون مراقب باشن یهو به شکمم ضربه ...

الانو بیخیال فکر میکنی کسی هوای ادمو داره ب شکم ربط نداره بعضیا واقعا انسان دوستن بعضیام واقعا بی تفاوت و خودخواه ک کسی جزز خودشون اصلا و ابدا براشون مهم نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه دومیته و شکم نداری خیلی عالیه.من اولی رو خداییش شکمم خیلی کوچیک بود ولی دومی نه هم زود شکم اورد ...

دقیقا منم فکر میکردم واسه دومی شکمم بزرگ میشه.. معمولا میگن مادر هرجور باشه دخترشم همونجوری میشه... مامانم شکمش عادی بود نه خیلی کوچیک نه خیلی بزرگ.. ولی منو که میبینه میگه تو خیلی عجیبی ندیدم کسی اینجوری باشه.. انقد دلم میگیره که نمیتونم مثل بقیه ادا اصول بیام😂😂

منم ۳ ماه اول اضافه نکردم ، ۳ ماهه دوم ۴ کیلو و سه ماهه سوم ترکیدم 🤣🤣🤣

خخخخ اشتها باز کردید دیگه 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

تا جایی که می تونی بگرد ببین چی می تونه یبوستت رو برطرف کنه، چون تا اخر بارداری و بعدش خیلی اذیتت می کنه. 

من تو بارداری و بعدش فقط تخم شربتی روم اثر داشت. بدون خاکشیر، خاکشیر زایمان زودرس میاره 

دقیقا منم فکر میکردم واسه دومی شکمم بزرگ میشه.. معمولا میگن مادر هرجور باشه دخترشم همونجوری میشه... ...

نه مامان من بزرگ بود خیلی 😨و اوم میترسید از شکمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا جایی که می تونی بگرد ببین چی می تونه یبوستت رو برطرف کنه، چون تا اخر بارداری و بعدش خیلی اذیتت می ...

والا واسه من بیچاره هیچی اثر نگذاشت شربت مگنی میلک میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
اینکه شکم ندارین بهترین نوع بارداریه چون ماهیچه های شکمتون انقد قوی هستن که با وجود بارداری و بچه با ...

وای چقد عالی توضیح دادید کاش منم جز همین دسته باشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهترین انتخابه من کلی تحقیق کردم. فقط بعدش تا دو سه روز زیر سرت بالشت نزار، نشسته تا جای ممکن شیر ند ...

چقد طول کشید تا دیگه ب کمک کسی احتیاج پیدا نکنید من خودم قراره یک هفته تا ۱۰ روز پیش مامانم باشم بعد بیام خونمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خخخخ اشتها باز کردید دیگه 😅

اره اخراش می رفتم کلاس ورزش میومدم اشتهام باز میشد، خیلیم سعی کردم مراعات کنم اما وزنم خیلی رفت بالا😅 البته من چون ۶ ماه اخرم پاییز و زمستون بود، پیاده روی هم نمی تونستم برم به خاطر هوا، چون سریع سردرد می گرفتم. 

والا واسه من بیچاره هیچی اثر نگذاشت شربت مگنی میلک میخورم

بگرد دنبال طبیعی ها ، چون بعد زایمان هم درگیرت می کنه. 

الو، گلابی، انجیر، لیموشیرین، نارنگی من حتی یکی از دوستام کیوی روش اثر داشت. تو بارداری تقریبا همه چی عوض میشه. 

میوه زیاد مصرف میکنم میل چندانی ب غذا ندارم ولی باز میخورم این اواخر تیروئیدمم کمی خیلی خفیف کم کاری گرفته بابت اونم همش دارو میخورم دم ب دم ازمایش خون میدم انقد مشکلات دارم ک نگم سرت درد میگیره لامصب یکی دوتا نیست بخاطر شن کلیه ام روزی یک ساعت باید پیاده روی کنم وگرنه منو میکشه میگرنم ک وقتی میاد تا ۵ روز مهمون سرمه من میمونمو کلی تهوع واستفراغ با قرص استامینوفن کسی هم هوامو نداره کمکمم کسی نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1547