2733
2734
عنوان

بریدم دیگه خواهرانه کمکم کنید

680 بازدید | 77 پست

شوهرم خیلی به حرف مادرشه هرمشکلی پیش بیادسمت خانوادشومیگیره خیلی بی کسم و تو این شهر غریب...شایدمقصرم منم ک سیاست ندارم خودموپیش شوهرم عزیزکنم بگیدچیکارکنم ک شوهرم جذبم بشه واسش مهم باشم اصلا خوبیام رو نمیبینه

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟

امشب ی خانوم کتاب زنان زیرکو پیشنهاد داد 

شماهم دان کن بخون

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دلم لرزید هر بار اینجور تاپیکارو میخونم میترسم از ازدواج😢

عزیزم شاید مشکلت از همین بیش از حد خوب بودنه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
2731

منم مثل شمام ولی بااین تفاوت که شوهرمو باسیاسبت کشیدم طرف خودم.گوشیم داره خاموش میشه.فردا میام بهت میگم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

از اخلاقای خوبش تعریف کن 

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2738

مقصرهمسرته ولی راه حل دست شماس،توهمین نی نی سایت کلی تاپیک سیاست زنانه هست که میشه ازش چیزای خوب یاد گرفت شاید همه ی حرفاشون درست نباشه ولی میتونی چیزایی که به دردت میخوره روانجام بدی ،من که کلی چیز یاد گرفتم ازشون

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
از اخلاقای خوبش تعریف کن 

پیش شوهرم از خوبیاش بگم؟اخه اون هیچچچچوقت ازمن تعریفی نکرده بااینکه همه از زیبایی من تعریف میکنم اون حتی یک بارهم بهم نگفته خیلی ازش تعریف میکردم گفتم شاید یادبگیره ولی سردترشد

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟
منم مثل شمام ولی بااین تفاوت که شوهرمو باسیاسبت کشیدم طرف خودم.گوشیم داره خاموش میشه.فردا میام بهت م ...

از این سیاستاهم داشتید شما و رو نمیکردید

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
پیش شوهرم از خوبیاش بگم؟اخه اون هیچچچچوقت ازمن تعریفی نکرده بااینکه همه از زیبایی من تعریف میکنم اون ...

نمیدونم 

ولی ازیبایی و تیپش هیچوقت تعریف نکن

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706