2737
2734
عنوان

عشقا به نظرتون با این روش تو یکماه چند کیلو میشه کم کرد😉😉😉😉

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 71 پست
چه ربطی به فتق داره  گلم مربیه ما روزی هفت هشت ساعت ورزش میکرد هیچیش نشد

دقیقا 

کسی که اراده داشته باشه و مثبت فکر کنه هیچیش نمیشه همه چی از ذهن انسان میاد

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یهو وزن کم میکنی ولی پوستت هم شل میشه، موهاتم احتمالا ریزش پیدا میکنه، و اگه بعدش یه برنامه مرتب و معقول طولانی مدت برا تغذیه و ورزش نداشته باشی به سرعت وزنت برمیگرده، کلا بهتره آهسته و پیوسته رفت جلو، وزن کم و زیاد کردن یهویی خیلی ضرر داره

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2731
بنظدم روزی یک کیلو کم میکنی بااین روش ولی اصولی نیستا،من کالری شماری میکنم ده تا قاشق برنج میخورم هر ...

خوب به جاش سبوس بخوریم 

اونم درحد یه قاشق تو ماست

اون بدنش عادت داره کسی که ورزش نکرده یهو چهار ساعت ورزش کنه  و کم هم بخوره بدنش فشار میاد جاری من رزیم گرفت و شدید ورزش می کرد یکساعت دو چرخه سواری. یک ساعت ونیمم دو و پیاده روی ونیم ساعت هم رقص شدید اخرش بعد چند ماه که باربی شد بخاطر نفق شدید ودرد شکم رفت دکتر بهش گفت پارگی پره ی روده یه همچی چیزی داری گفت یعنی چی گفت همون فتقه بعدشم سریع عمل کرد 

2738

اون بدنش اماده بوده برای اون سبک، مربی هست کم کم ب اون حالت رسونده   یکدفعه ک اینهمه ورزش نکرده

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

اگه بتونی این کارایی که میگی رو بکنی شاید هفته ای4 یا بیشترم کم کنی اما نمیشه بدن کم میاره مخصوصا با وزن بالا ورزش خیلی سخته

حتی اگه هم بتونی بدنت ضعیف میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706