1542
1480

فقط میوه وسبزیجات و مرغ کبابی بخوری هفته ای یه بارم برنج وشیر

روزی چهارساعت ورزش کنی حسابی

قرص متفورمین به تجویز پزشک بخوری

شش تا دمنوش لاغری بخوری

وقرص لاغریه خونگی روزی دوتا بخوری

نیم ساعتم حلقه بزنی

یه دختر 👸که عاشق نم نم بارون☔☁وقهوه ترکه☕

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

ما داریم باهم.کالری شماری میکنیم لینکش تو امضام هست

تو یک ماه با این روش میتونی کم کنی ولی نمیشخ دقیق گفت چقدر

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
8

هیچی سر یکماه روحت میاد نی نی سایت😐چه خبره بدنت داغون میشه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘

اگه بتونی همه ی اینایی که نوشتی رو بهشون عمل کنی ، بالای ۶/۷ کیلو تو یک ماه کم میکنی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1601

چرا گزاشتی اینقدر چاق بشی خوب

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم.اخ چه حالی میده وقتی میگن مامان. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم
1547