2737
2734

بچه هایه سوال داشتم ازتون اگه اومدیداعلام حضور میکنید؟

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤

بفرمایید 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ای یو دی کردم قبوله؟

اینکه روش جلوگیریه 😂

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2738

من سه مرتبه انجام دادم متاسفانه نتیجه نداد مشکل همسرم عدم کیفیت اسپرم و حرکت و تعداد بود هر iui مث هربار رابطه ۲۵درصد شانس موفقیت داره ولی واسه خیلیا هم بوده ک جواب داده 

بچه هاشماهاجواب گرفتید؟؟ مشکل ازخودتون بود یاهمسرتون؟؟ ممنون میشم بگید

من  همسرم  مشکل  داره  تا  دوسه  روزه دیگه  نتیجه  اش  معلوم  میشه

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
من سه مرتبه انجام دادم متاسفانه نتیجه نداد مشکل همسرم عدم کیفیت اسپرم و حرکت و تعداد بود هر iui مث ه ...

چراای وفی نکردی گلم؟؟

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
چراای وفی نکردی گلم؟؟

مرحله بعد ivf بود که من انجام ندادم بخودم استراحت دادم تقریبا دوسال بعد iui ناموفق طبیعی باردار شدم😊

2706