2726
عنوان

تولددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم امسال روز تولدش خودش میدونه که اصلا یادم نمیره صبح که بیدار شدیم یه پیام تبریک عاشقانه فرستادم و گفتم شرپنده که وقت نکردم کادو بگیرم اونم تو رودروایسی گف این پیام خودش بهتر از صدتا کادو😄 بعد به بهونه سر زدن به خوارم رفتم بیرون کیک و بادکنک و ... خریدم زنگ زدم به برادرشوهرم دادم بهش گفتمبا جاریم خونه مادرشدهرم تزیین کنن و اماده باشن به خواهرشوهرمم زنگیدم گفتم برن اونجا بعد غروب ربه بهونه سر زدن رفتیم اونجا و یهو در باز کردن و برف سادی و اهنگ تولد و دست و جیع و ... اشک تو چشاش جمع شد و خیلی سورپرایز شد

2728
من ب فکر تولد پسرمم نمیدونم شامم بدیم یا نه

من پارسال یه تولد توپ گرفتم تولد یه سالگی دخترم و شام و کیک و میوه و..... ولی امسال دیگه سه نفره میخوام بگیرم هم هزینه ها بالاس هم نمیخوام همه تولداش شبیه هم باشع

از سوپرايزي كه روز تولدم بي تفاوت باشن بعدش سوپرايزم كنن بدم مياد. دوست دارم روز تولدم كلا به شادي بگذره

خودمم واسه سوپرايز اول صبح تبريك ساده ميگم اما كادو و سوپرايز جشن رو بعد ورود انجام ميدم

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍
من پارسال یه تولد توپ گرفتم تولد یه سالگی دخترم و شام و کیک و میوه و..... ولی امسال دیگه سه نفره میخ ...

من پارسال فقط پدر مادر خودم و همسرمو دعوت کردم حالا امسال خواهرام میخوان بیان آخه من دور از بقیه تو ی شهر دیکه ام با این حساب مجبورم عموهاشم دعوت کنم دیدم میشیم 40نفر هزینه ی غذا زیاده ولی همسرم میگه شام بدیم

من پارسال فقط پدر مادر خودم و همسرمو دعوت کردم حالا امسال خواهرام میخوان بیان آخه من دور از بقیه تو ...

خب اگه دارید هزینه کنید بعدم با کادوهای تولد اگه پول بدن جبران میشه 😄

2706