2703
2553
عنوان

من یک ترنسم

17961 بازدید | 227 پست

دوستان من یک ترنسم شاید فش بدین منو شاید نفرین کنید اما میخوام بدونم چرا اون هایی که تو خیابونن رو با همه ما مقایسه میکنید چرا همه فکر میکنن کسی که اینطوره مشکلات رفتاری و اخلاقی داره باور کنید من از ترس مردم حتی جرات نمیکنم اقرار کنم که چیم و کیم از اینکه واکنش ها چی باشه از واکنش ها نمیترسم ولی از مردم میترسم از اینکه بهم آسیب بزنن چون حتی آسیب پذیری من از خانما هم بیشتر چون حامی پشت من نیست لطفا دلیل افکار منفی تون نسبت به ما ها بگین تا با زخم زبون ها دل رو بشکنید من تحصیلات بالا دارم درآمد و وضعیت زندگیم خوبه ولی این مشکل از سه سالگی با من هست از اون موقع یادمه با دخترا بازی میکردم همیشه و همیشه برای خودم مو میزاشتم تو مهدکودک یا همه اسباب بازی هام دخترانه بود... یه بچه مهدکودک این چیزا نمیفهمه ما تو زنان و مردان هم افکار منحرف داریم دلیل نمیشه بگیم همه مشکل دارن لطفا دلیل افکار منفی و خنده ها و متلک هارو بگین خیلی ممنون

من یک ترنسم 

برو عمل کن تو که درامدت خوبه

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی جسم مردونه و احساس زنونه داری درست فهمیدم

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2720
خانمی میخوای بشی آقا؟؟

آقاست با علایق خانومانه

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2714
2706