1608
1605

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522

یهویی امد دمه کلاسم

گل گرفته بود داده بود ب منشی بده ب من

خطامون قطع شده بود تل خونه هم نداشتیم با سختی فراون ساعت ۱۲امده بود دمه خونمون

۴۰دقیقه فرق خونه هامون بود

یه عالمه کار دیگه ک بخام بگم صبح میشه خوابم میاد بای 😑🤨

💍💑

یکی دوروز بعد عقد سر موضوعی قهر کردیم بهم زنگید گف بیاد دم در رفتم دیدم زانو زد و یه شاخه گل رز داد و گف بیا آشتی😍

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
1615

همسر من یک آهنگ برای من ساخته بود که هم ترانه ش رو گفته بود هم آهنگشو ساخته بود و هم خودش خونده بود. من تمام لحظاتم با اون آهنگ پر شد. تمام طول بارداریم و بعد از زایمانم شد لالایی دخترم. بهترین هدیه و سوپرایز در تمام عمرم شد. خیلی ازش هدیه گرفتم ولی هنوز هیچی خوشحال ترم نکرده

اون تهران بود 

من شمال

هر هفته جمعه ها میومد دیدنم

شنبه شب برمیگشت تهران

یه وقتا وسط هفته نیدیدم زنگ میزد که بیا درو باز کن من دم درم 😍 نمیدونین انگاری دنیارو بم داده بودن

همیشه هم بدون استثنا یکی دوتا شاخه گل دستش بود

اولین ولنتاینمون من بینیمو عمل کرده بودم 

بدون اینکه بگه اومد دیدنم

اونم با یه خرص دومتری😍

بهترینه تو سومرایز کردن حرف نداره

1523

همسرم اولین کادو که بعد از عقد بهم داد ی کتاب از فروغ فرخزاد بود که به عنوان اولین هدیه خیلی از دیدنش جا خوردم و من منتظر ی هدیه خیلی گرون بودم و تازه ناراحتم شدم ولی به روی خودم زیاد نیاوردم هرچند همسری بازم فهمید، ولی الان میتونم بگم که بهترین و زیباترین هدیه طول عمرم بوده چون واقعا پر از عشق بود

اون تهران بود  من شمال هر هفته جمعه ها میومد دیدنم شنبه شب برمیگشت تهران یه وقتا وسط هفته ن ...

همیشه شاد باشین😍

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒

تولدم بود جوری وانمود کرد که اره یادم رفت چیزی نخریدم ایشالله سال بعدجبران کنم منم دپرس شده بودم شدید ب رو خودم نمیاوردم میگفتم اشکال نداره بعد گفت بریم کافه ی شیرینی تولدحداقل بگیریم رفتیم دیدم همه دوستا و خانواده جمع سوپرایزم کردن😍

تولدم بود جوری وانمود کرد که اره یادم رفت چیزی نخریدم ایشالله سال بعدجبران کنم منم دپرس شده بودم شدی ...

😍😍چ عالی

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒
1578