2703
2716

یکیو خیلی دوست داشتم باهم بودیم ولی خب دعوا زیاد میکردیم چند بارم کات طولانی داشتیم ولی ماه اخر عالی بودیم باهم حس میکردم واقعا عاشق هم شدیم همه جا باهم میرفتیم حتی پیش خانوادش 

هرشب بیرون بودیم ... 

اما یه اتفاقاتی پیش اومد که فهمیدم با دوتا دختر دیگه هم هست ... منو ول کرد بخاطر اونا رفت طرف اونا ... جلو یکیشون لوش دادم اما دختر موند باهاش انگار ن انگار تازه دو دستی پسره رو چسبید 

دو سه رو  پیش یهو دیدم اول اسم  همون دختره رو گذاشته تو پیجش با این‌💍

منم الکی هی پروفایل عاشقانه میزارم تو واتس که مثلا منم رفتم با یکی دیگه و الکی اسم یه پسرو گذاشتم ...

اونی که دوستش داشتمم هنوز شمارمو داره  همشو میبینه ... امشب یهویی دلم براش تنگ شد 😔چرا نیومدحالمو بپرسه چرا اشکام براش مهم نبود ... فقط بعد دیدن عکسام استوری گذاشت تو واتس که احساساتی ترین ادما همونایین که ادای سنگ بودنو در میارن 😔

نمیدونم چقدر به فال اعتقاد دارین اما همشون میگن فقط تورو دوست داره اما اون دخترا براش منفعت دارن بخاطر همین دنبالشونه مگه میشه ادم با کسی که دوستش داره این کارو بکنه ..همشون دروغ میگن مگه نه؟ 

دلم هواشو کرده خاک توسرش که همه چیو خراب کرد چقدر دنیا دلگیره 

میدونم ادم خیانت کار ارزشی نداره ولی دلم تنگ شد امشب یهویی

یک ماه و خورده ای از این جریان گذشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

فال گف تو رو دوس داره؟؟؟؟خوووش بحاااالت😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
2706