1600
1609

اول راهنمایی بودم ماه سوم بود ک میخواستم پری شم یعنی دوبار قبلا شده بودم آقا ۱۵روز گذشت اما نیومد منم عین این اوسکولا فکرمیکردم هرکی پریود نشه حاملس دیگه شب روزم شده بود گریه مدرسه میرفتم توراه کلا گریه میکردم آخه یکیم نبود بهم بگه مگه همینجوریم ادم حامله میشه 😂😂(نمیدونستم بچه چجور تشکیل میشه فقط عقلم ب همین قدمیداد ک هرکی پری نشه حاملس)وای چقدرنماز وقران و دعامیکردم ک حامله نباشم اینقدرمیزدم توشکمم ک بلکه بمیره😂😂😂وااااای .آخر ک پریود شدم انگار دنیارو بهم دادن

مسخره نکنین شمام ازاین کارا داشتین دیگه😂

سردار دلها ❤ راهت ادامه داره برام تاوقتی که زنده ام

من‌۹ سالم بود دمپایی میزدم ب در حیاط میزدم‌ب سینهام ک گنده بشه😑😑😑😑😑😑

دوستم ۱۱ سالش بود میگف با در حیاط گنده میشه

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒

نه من نداشتم😛

میدونم کاربر قدیمی هستی عزیزم قسم لازم نیست.اینجا همه کاربر ده ساله ان به جز عمه من😐                                      《2023/1/1》                                                                          

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522
8

باز تو عقلت خیلی زیاد بوده..من اصلا اونموقع نمیدونستم این دوتا بهم‌ربط داره

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
1403
1578