2737
2734

سلام 

وقتتون بخیر بچه ها 

من هفته ۱۸ بارداری هستم. سونوی آنومالی انجام دادم. گفت طول سرویکس ۳۴ ولی دهانه رحمم از داخل ۷ میل  باز شده. دکتر گفته یک هفته استراحت کن بعدش برو سونوی واژینال انجام بده. بچه هایی ک این شرایط رو داشتن چه اتفاقی افتاد؟ آیا دهانه رحم بسته میشه دوباره؟ 

من فعالیتم زیاد بود یه مدت و باعث شد کمرم درد بگیره از هفته ۱۶ . ولی وقتی استراحت میکنم خوب میشه و دردی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خاطر فعالیتی که کردیه. نگران نباش خودتو استراحت مطلق کن. اصلا کار سنگین نکن رو پا نایست زیاد. اگر بازتر شه باید بدوزی دهانه ی رحمتو

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

کار سنگینت چی بود؟؟

در چ حد سنگین ک باز شده دهانه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2738

عزیزم منم اینجور  بودم   ولی  دوقلو  باردار  بودم  تو هفته  21  درد  های  شدید زایمان  گرفتم  از  تو  باز  شده  بود ولی  بیرون نه. من  استرس  زیاد  کشیدم حاملگی    پر  ریسکی  داشتم  .و  نهایت  24  هفته  کیسه  اب اومده  بود واژن  من سرکلاژ  هم  کرده  بودم  ولی  با این  حال  باز  شده  بود   اصلا  از جات تکون  نخور   و امپول  پرولوتون  بزن  و دها  کن  منم  مامان  بشم

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
به خاطر فعالیتی که کردیه. نگران نباش خودتو استراحت مطلق کن. اصلا کار سنگین نکن رو پا نایست زیاد. اگر ...

سلامت جنین اول ک رفته بودم طول سرویکسم ۳۱ بود. برای سلامت جنین دوم شد ۳۴. 

میشه با استراحت کردن بسته بشه به نظرتون؟ 

تاپیکاموبخون کمکت میکنه فقطططط استراحت مطلق اگه دکترتم صلاح دیدسرکلاژحتما حتمابهترین دکتربارداری پرخطربروخیلی بیسوادن دکترا حتمناااا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706