2733
2734

برای خرید جهیزیه میز ناهارخوری رو که پدرم برام میخرید قیمتش دو و نیم در اومد....اون موقع شوهرم یه مقدار پول احتیاج داشت بهم پیشنهاد داد پول میز ناهارخوری رو از بابام بگیریم که کار شوهرم راه بیفته در عوض شوهرم بره میز رو اقساط از ادارشون برداره تا ماه به ماه از حقوقش کم بشه.منم قبول کردم و دو و نیم رو از بابام گرفتم و دادم شوهرم و در عوض رفتیم فروشگاه اداره همسرم و میز رو اقساط برداشتیم و قرار شد به کسی نگیم و فقط خودم و همسرم میدونستیم.امشب صحبت شد مادرشوهرم میخواست کمد بخره...شوهرم گفت میتونید تا عید صبر کنید قسط میز ناهارخوریمن تموم میشه کارتم رو میدم شما برید اقساط بردارید.مادرشوهر منکه از ماجرا خبر نداشت برای سی ثانیه کلا تو شوک رفت و سکوت کرد.منم عین چی استرس و ضربان قلب گرفتم.شوهرمم متوجه سوتیش کلا نشد ولی مادرشوهرم از رو حالاتش میشد فهمید که فکر کرده من بهش دروغ گفتم و پسرش میز رو گرفته و من به نام بابام زدم....موقع برگشتبه شوهرم میگم،،میگه اصلا یادم نبود.هر چی میگم باید خودت جمعش کنی میگه چیزی به ذهنم نمیرسه.منم از اینکه کسی فکر کنه بهش دروغ گفتم عجیب بدم میاد.چون اساسا کسی که دروغ میگه اول به شعور خودش.توهین کرده.حالا فردا ناهار مادرشوهر و پدرشوهرم میان منزل ما.تصمیم دارم واقعیت رو بهش بگم و متوجهش کنم دروغی نگفتم و این خواست پسرتون بود که قسط جابهجایی پول رو به کسی نگیم....بنظرتون شفاف سازی کنم یا سکوت؟اخه شوهرم میگه چیزی نگی بهتره.ولی مادرشوهر من خیلی ریز بینه و میدونم درسته به روم نمیاره ولی فکر میکنه من بهش دروغ گفتمـ.نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حتما واقعیتو بگو 

چون براش سوء تفاهم میشه ک همسرت برات میز خریده و پدرت هیچکاره بوده

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706