2726
عنوان

رنگ موهام +عکس😅

| مشاهده متن کامل بحث + 15020 بازدید | 117 پست
مرسی عزیزم ولی رنگش به دلم نیست  از جاری جدید نگو که قیامتی به پا شد دختره با شوهرم درگیر شد ه ...

یا خدا... میخواستی بگی بذار برسی، بخیسی بعد خودتو نشون بده. 😁😁

همین اول اخلاقیاتشو نشون بده خیلی بهتر از اینه که بعدا گرفتار شین.

شوهرتونم کاملا حق داره مخالفت کنه.

به آقا مهیار میگفتی برو بشین تو تنهاییات فکر کن پسر خوب. 

تو مگو همه به جنگ اند و زصلح من چه آید/ تو یکی نه ای، هزاری، تو چراغ خود برافروز
نه عزیزم هنوز ازدواج نکردن . برادر شوهرم می خواد بره خواستگاریش شوهرم مخالفه 

عکستونم معلومه خیلی عکس خوشکلیه گل گندم🌻🤗🌻🤗

تو مگو همه به جنگ اند و زصلح من چه آید/ تو یکی نه ای، هزاری، تو چراغ خود برافروز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره چطوره خوب نیست اگه همدیگرو دوست دارن گناه دارن تو باشوهرت صحبت کن دختره خوبه

شوهرم میگه تحقیق کردم خانواده ی درستی نیستن 

چون برادر شوهرم با شوهرم کار میکنه تا الانم همش پشت برادرش بوده و قراره برای ازدواجشم حمایتش کنه یه جورایی حکم پدرشو داره میگه نمی تونم بذارم با زندگیش بازی کنه 

من سعی کردم بی طرف باشم چون برادر شوهرمم بچه نیست سی سالشه

نمی دونم  🙄🙄🙄🙄

خوشحال میشم پیجم 
شوهرم میگه تحقیق کردم خانواده ی درستی نیستن  چون برادر شوهرم با شوهرم کار میکنه تا الانم همش پ ...

خاهر شاید دختره خوب باشه مثل خانوادش نباشه بام هرطور خودتون صلاح میدونید مثل تو نمیشه هرچی باشه  

2728
یا خدا... میخواستی بگی بذار برسی، بخیسی بعد خودتو نشون بده. 😁😁 همین اول اخلاقیاتشو نشون بده خیلی ...

باز بخیسه🤣🤣🤣🤣🤣

اره والا یه جوری با شوهرم دهن به دهن می ذاشت من مردم از ترس😓😓😓😓😓

شوهرمم فقط نگاش کرد اخرشم گفت مهیار جمعش کن تا مردم تورو ناکار نکردم😅

گوشش قرمز شده بود از عصبانیت

خوشحال میشم پیجم 
خاهر شاید دختره خوب باشه مثل خانوادش نباشه بام هرطور خودتون صلاح میدونید مثل تو نمیشه هرچی باشه &nbs ...

والا من خودم کشیدم کنار حرف بزنم فکر میکنن واسه چی میگم 

هر کی هرچی میگه من فقط گوش میدم

خوشحال میشم پیجم 
عکستونم معلومه خیلی عکس خوشکلیه گل گندم🌻🤗🌻🤗

چشمات قشنگ دیده 😍😍

ولی اره عکس قشنگی شده خودم خیلی دوسش دارم 

منظره ی پشت شوهرم یه کلبه ی قشنگه جنگلیه😍

خوشحال میشم پیجم 
چشمات قشنگ دیده 😍😍 ولی اره عکس قشنگی شده خودم خیلی دوسش دارم  منظره ی پشت شوهرم یه کلبه ی ق ...

چرا من‌ازجریان جاری جدیده خبرندارم🤔🤔🤔🤔🤔🤔

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
چشمات قشنگ دیده 😍😍 ولی اره عکس قشنگی شده خودم خیلی دوسش دارم  منظره ی پشت شوهرم یه کلبه ی ق ...

از منظره هزاربار قشنگتر خودتی عزیزم، حتی با اینکه صورتتو کاور کردی بازم معلومه چقدر مهر داری و اصلا حالتت تصنعی نیس🥰🥰🥰( البته من قبلا دیدمتا)

خدا برای هم و برای دایان موفرفری حفظتون کنه. 

دلم هم خیلیییی شمال خواست😊😊😊😊

باز بخیسه🤣🤣🤣🤣🤣 اره والا یه جوری با شوهرم دهن به دهن می ذاشت من مردم از ترس😓😓😓😓😓 شوهرمم ف ...

فقط ناکار کردن داداشش🤣🤣🤣🤣

2706