2733
2734

این تاپیک سه ستاره  رو به خودتون اختصاص میدم گرم و نرم دارای سیستم گرمایشی

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

زرنگی اول خودت بزار

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زرنگی اول خودت بزار

ندارم هنوز

یه پسره تاپیک زده دنبال دختر خوبه آگه با اون جور شد عکس اونو میزارم خوبه؟😅

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

چرا عکس شوهراشونو بزارن 😐 ک یکی بگه زشته بعد دلسرد بشن 

یا یکی بگه خوشگله اونیکی مقایسع کنه 

با ارامش لطفا حرفمو بخونین دعوایی نبود 😐

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
2738

حس میکنم الان مماختو زنبور نیش میزنه 😁

خیلی قشنگه 

عشقتون پایدار

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
2706