2726

بگیه چ خاکی سرم بریزم

کثافت طلاق نمیده میخواد خونه بگیره با اثاث

آخرین بار گفت روانیت میکنم بلایی ب سرت بیارم ک فکرشم نکنی

خدایا غلط کردم فقط کمکم کن

چ غلطی کنم حالا چی میشه ینی

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
محل نده دیگه دیونه اش کن

بخدا دیونس ازش میترسم میزنه

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه ادم مذهبی هستی ومیتونی واعتقادداری

حتما سوره ی نسارو روزی یه باربخون 

درسته طولانیه ولی ارزش داره یکی ازخانم هااینجاگفت من به هرکی گفتم بیشتریانتیجه دیدن اگه واقعابااعتقادخونده بشه

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
چیشده مهریه گرفتی ک همچین میکنه؟ 

ن گفتم میبخشم میگه نه

اگه ادم مذهبی هستی ومیتونی واعتقادداری حتما سوره ی نسارو روزی یه باربخون  درسته طولانیه ولی ا ...

می‌خوام چله حق شناس بگیرم بریدم بخدا

برو مهریتو بزار اجرا

میگه میدم

قسطی

اگه ادم مذهبی هستی ومیتونی واعتقادداری حتما سوره ی نسارو روزی یه باربخون  درسته طولانیه ولی ا ...

عزیزم امضات برات صلوات فرستادم ان شاء الله بزودی مامان میشی

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
بخدا دیونس ازش میترسم میزنه

زنگ بزن پلیس بیاد صورت جلسه کنه و ببرنش ، شکایت کن ازش ، بگو مرد نیستی نزنی 😂😂 بابا انقدرآ هم بی در و پیکر نشده هااا 

دنیا عین تصورات ما نیست