2733
2734
عنوان

😔😔😔😔دعا کنید برام

67 بازدید | 5 پست

میشه با دل های پاکتون دعا کنید عشقم برگرده منو ی بارم ک شده ب غرورش ترجیح بده😔😔😔

دوستای خوبم دعا کنید من و عشقم هر چی زودتر بهم برسیم😔❤

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💙💚

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚💙

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

ایشالا هر چی به مصلحتته پیش بیاد...

منم یه روز واسه رفتن کسی خیلی گریه کردم...الان از خدا ممنونم که اون رفت....چون از اون بهتر رو برام فرستاد...

تو هم ساحل دلتو بسپار به خدا دوست گلم

وقتی خدا را دارم...بی نیاز از هرکسی هستم..💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا هر چی به مصلحتته پیش بیاد... منم یه روز واسه رفتن کسی خیلی گریه کردم...الان از خدا ممنونم که ...

خیلی سخته خیلی😔😭

دوستای خوبم دعا کنید من و عشقم هر چی زودتر بهم برسیم😔❤
2728