2726

سلام و ارادت

شبتون بخیر🌷

تاپیک های قدیمیم هست با توضیحات بیشتر. تعمیر کارسخت افزار و کارشناس الکترونیک و از همه مهمتر عاشق تعمیرات از کوچولوییم 😄

هر گوشی بلااستفاده و شکسته و خاموش حتی  که بعضی از قطعاتش سالم باشه بکارم میاد و قابل استفادست.

مدل و عکس گوشی ها رو میتونید تل یا واتس بفرستید تا ان شالله ازتون خریداری بشه 👇

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

بخصوص گوشی قدیمی دکمه ای!!

یک صلوات برای سلامتی خودتون بفرستید🌷

مرسی از بودنتون...

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

امسال پاییز رو حس نکردم...

اصلا شبیه پاییز های همیشگی نبود.

چرااا؟؟؟؟!

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خسته نباشید میتونم یه سوال در مورد کارت حافظه بپرسم؟

سلام

آره داداشم

در خدمتم

سلام آره داداشم در خدمتم

من رمم سالم بود هیچ مشکلی نداشت یهو اخطار داد کارت حافظه پشتیبانی نمیشه باید قالب بندی بشه

همه اطلاعاتم رو اون رم

راهی هست بشه اونا رو برگردوند؟

💙💙💙💙
من رمم سالم بود هیچ مشکلی نداشت یهو اخطار داد کارت حافظه پشتیبانی نمیشه باید قالب بندی بشه همه اطلا ...

فقط باید ریکاوری بشه اون هم با سیستم و نرم افزار تخصصیش

خدمتت کامپیوتر ای ها انجام میدن

تلبته ممکنه رمتون هم اصطااحا سوخته باشه یا فقط خواندنی شده باشه که متاسفانه در اون صورت ریکاوری هم نمیشه

هنوز رمم رو فرمت نکردم رو سیستم بالا نمیاد؟

تست کنید فقط اصلا فرمت نکنید

ویندوزتون چیه؟

2706