2733
2739
عنوان

خانمای عزیز التماستون میکنم

195 بازدید | 17 پست

شوهرم آنفولانزا گرفته واسش صلوات و آیته الکرسی   میخونید؟؟؟حالش خیلی بده..  دارم دق میکنم  تو خواب ناله میکنه...

این روزا حال دلم خوبه.....خدایا شکرت😍😍

حتما 

نگران نباش چیزی نیست 

چیزای گرم بده بخوره 

سردیجات اصلا نده

ابجوش عسل میگن مفیده

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببرش دکتر تو خونست؟باید بستری شه ها

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا  سلامتی بده

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)

ان شاالله حالش خوب بشه

فقط مایعات گرم مثل شیرداغ وچای ودمنوش بده

بخصوص تواین طول درمان سوپ گرم بده غذانخوره بهتره اگرم میخوادبخوره کباب بدون چربی جوجه خیلی بهتره

من وپسرمم گرفته بودیم داغون شدیم ولی به لطف خدامراقبت کردیم خوب شدیم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2738

خدا شفاش بده براش مدام سوپ مرغ درست کن .اهل کجایی .میتونی ترخینه گیر بیاری براش درست کنی معجزه میکنه برای سرما خوردگی .بچه دوستم آنفولانزا گرفته بود آش ترخینه درست کردم بهش دادم حالش خوب شد خداروشکر

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده

سلام باشه عزیز

من براش آیت الکرسی می خونم انشالله هر چی زودتر خوب بشه

قصیده خانم شما هم برای من دعا کنید

دلم داره میترکه

دوستام همه با جاریم دوست شدن ویه شبه به من گفتن که دیگه نمی‌خوان با من رابطه داشته باشن

منم جز اونا کسی رو نداشتم

خانوادم  دورن

اینجا تنهام خیلی دلم شکسته

2706