2726
عنوان

کمک کنید دارم...

106 بازدید | 8 پست

وای از صبح که بیدار شدم بالای پلکم و چشممام سرم خیلی درد می کنه 

کیج گاه کنار سرم نبض میزنه و حالت تهوع دارم 

و وقتی میخوام یه چیزی رو بخونم تار و به اطراف نگاه میکنم نور دارن و خوب دیده نمیشن

موندم چی کار کنم اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

خدایا یه نور تو تاریکی هایم قرار بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چشمات ضعیف نیست عزیزم ؟! 

پارسال رفتم دکتر گفت چشمات استیکماته ولی درجش طوری نیست که ارزش خرید عینک داشته باشه گفت چند وقت دیگه بیا دباره ببینم اگه نیاز بود برات عینک بنویسم 

ممکنه از این باشه

پارسال رفتم دکتر گفت چشمات استیکماته ولی درجش طوری نیست که ارزش خرید عینک داشته باشه گفت چند وقت دیگ ...

بعله عزیزم . ممکنه از ضعف بینایی باشه بخصوص زمانی که خیلی با گوشی کار کنی یا کتاب بخونی این علایم تشدید میشه .. 

عزیزم بنظرم از صبح که این علائم رو داشتید بهتر بود به پزشک مراجعه میکردید  اینجا که نمیتونن مشک ...

صبح که وقت نداشتم و دیگه امدم خونه افتادم خوابیدم ولی هنوز خوب نشده 

پارسال رفتم دکتر گفت چشمات استیکماته ولی درجش طوری نیست که ارزش خرید عینک داشته باشه گفت چند وقت دیگ ...

فعلا فقط استراحت کن و سعی کن چشماتو خسته نکنی تا فردا که حتما ویزیت شی .. 

بعله عزیزم . ممکنه از ضعف بینایی باشه بخصوص زمانی که خیلی با گوشی کار کنی یا کتاب بخونی این علایم تش ...

بله چند وقت درسام سنگین شده و موقع امتحان است من هنوز کارای فردا رو انجام ندادم