2703
2553
عنوان

رفتار شوهراتون با بچه تون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 26 پست
شوهر من خداروشکر از همه لحاظ خوبه و فقط مشکلم همینه  هرچیم بهش میگم فایده نداره میگم خوب با د ...

من خودمم ببینم دخترم خیلی اذیت میکنه دعواش میکنم 

امشبم کار بچتون درست نبوده 

بچه عزیزه ولی تربیتش عزیزتره 

ای ام کورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمی دونم چکار کنم  گاهی اینقدر ریلکس میشه و گاهی هم خیلی بد دعواش میکنه  میگم تعادل خوب ...

بگو زیاد دعواش نکنه به خدا بچه یادش میمونه همه چی بزرگ بشه مطمئن باش هی جلوی همه میگه اونوقت شوهرت خودش از کارش پشیمون و ناراحت میشه.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
بگو زیاد دعواش نکنه به خدا بچه یادش میمونه همه چی بزرگ بشه مطمئن باش هی جلوی همه میگه اونوقت شوهرت خ ...

من فقط می ترسم رو روحیه بچه م تاثیر بزاره

از اونور هرچی بچه بخواد واسش میخره و همه کار واسش میکنه ولی از اینور ازش انتظار داره که با یه بار تذکر دادن بچه متوجه اشتباهش بشه 

میگه وقتی یه بار میگم نکن باید گوش بدی

خوب بچه چهار و نیم ساله مگه حالیش میشه خوب و بد چیه

شوهر من خیلی به دخترمون وابسته س. هیچوقت ندیدم دعواش کنه یا عصبانی بشه از دستش

برعکس من

روانی شدم از شیطنتهاش

تازه یه وقت داد بزنم سرش یا دعواش کنم، شوهرم بعدش با من دعوا میکنه!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
شوهر من خیلی به دخترمون وابسته س. هیچوقت ندیدم دعواش کنه یا عصبانی بشه از دستش برعکس من روانی شدم ...

چه خوب 

شوهرم اصلا طاقت اینو نداره که بچه یه کار اشتباه انجام بده بلافاصله برخورد میکنه 

2714
من فقط می ترسم رو روحیه بچه م تاثیر بزاره از اونور هرچی بچه بخواد واسش میخره و همه کار واسش میکنه و ...

به خدا ابجی من 9سالش بود مامانم میگفت بچست عیبی نداره😂😂😂😐

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

والا پسرمن آب دهنشو بندازه خودم میزنم دهنش فرصت نمیدم به باباش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم