1608
1609

تا الان که خیلی خوبن شکر خدا

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچتدختره یا پسر؟واقعا اذیت میکنه یا شوهرت الکی دعواش میکنه؟

گروه آبی وزن  شروع ۹۴.وزن النم ۷۲. وزن هدفم ۶۴ ایشالله تا عید ب هدفم میرسم😎😎دختریم ک با چااقیش جنگید

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1546

برعکس شوهر من .ریلکسسسسس و پر حوصله .. صد بار باید صداش بزنم و دویست بار باید اشاره بدم و چشم و ابرو بیام که تازه بگه نکن بابا .. همیشه بش میگم عینهو نقی میمونی😒

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞
8
شوهر من همیشه میگه فک نکنم هیچ پدری اندازه من دخترشو دوست داشته باشه با این حال بعضی موقع دعواش میکن ...

شوهر من خداروشکر از همه لحاظ خوبه و فقط مشکلم همینه 

هرچیم بهش میگم فایده نداره

میگم خوب با دعوا که درست نمیشه مگه الان زمونه قدیمه 

1523
شوهر من خداروشکر از همه لحاظ خوبه و فقط مشکلم همینه  هرچیم بهش میگم فایده نداره میگم خوب با د ...

من خودمم ببینم دخترم خیلی اذیت میکنه دعواش میکنم 

امشبم کار بچتون درست نبوده 

بچه عزیزه ولی تربیتش عزیزتره 

ای ام کورد
نمی دونم چکار کنم  گاهی اینقدر ریلکس میشه و گاهی هم خیلی بد دعواش میکنه  میگم تعادل خوب ...

بگو زیاد دعواش نکنه به خدا بچه یادش میمونه همه چی بزرگ بشه مطمئن باش هی جلوی همه میگه اونوقت شوهرت خودش از کارش پشیمون و ناراحت میشه.

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
1578