2726
عنوان

مادرشوهرم فوت شده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2425 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدا رحمت ش کنه اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  من که یه مادر شوهرم یعنی وقتی بمیرم همه ...

خودت  اخلاق ورفتار خودتو  بهتر میدونی  دیگه  ببین  عروست  ازت راضیه یانه.

فقط حیدر امیرالمومنین است
خودت  اخلاق ورفتار خودتو  بهتر میدونی  دیگه  ببین  عروست  ازت راضیه یا ...

عروس من در دوران عقدست ومن همیشه بجای اسمش درطول این چهارسال بهش عشق من گفتم وهرگز نزاشتم دلش از طرف من بشکنه

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
شوهرمنم خیلی حالش بده نمیدونم چطوری دلداریش بدم؟؟آخه خودمومیزارم جاش خیلی سخته

خیلی سخته دلداری بدین .شوهر من بعد سه ماه مثل روزهای اول حالش بد میشه بعضی وقت ها..

و تمام داراییم ،،"خداییست ک دغدغه ی از دست دادنش رو ندارم !"
عروس من در دوران عقدست ومن همیشه بجای اسمش درطول این چهارسال بهش عشق من گفتم وهرگز نزاشتم دلش از طرف ...

ایول  بشماااا دیگه نگران  چی هستی  .معلومه  بهترین  مادرشوهر  دنیایی ....👍👍👍👍👍💜💜💜💜💜

فقط حیدر امیرالمومنین است
ایول  بشماااا دیگه نگران  چی هستی  .معلومه  بهترین  مادرشوهر  دنیایی . ...

فدات عزیزم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
چند سالشون بود جرا فوت کردن؟

شصت سالشون بود ناراحتی قلبی داشتن نمیدونستن ایست قلبی میکنن

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....
خیلی سخته دلداری بدین .شوهر من بعد سه ماه مثل روزهای اول حالش بد میشه بعضی وقت ها..

😔😔 شوهرمن میریزه تو خودش این خیلی اذیتم میکنه

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....
2706