2733
2734
عنوان

هرگز نمیتونم با گذشته شوهرم کنار بیام!

| مشاهده متن کامل بحث + 5253 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قبلا بهت تعهدی نداشته 

الان که بهت متعهده ببین چطوریه

اصلا دیگه در موردش نپرس اگه اون دخترارو میخواست میرفت باهمونا برای خودت ارزش قایل شو ومطمعن باش که تو سر تری که تو رو انتخاب کرده

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
2728

هرموقع ب د‌وس دختراش فکر کردی دوست پسرای خودت یادت بیاد به همین سادگی بعد متوجه میشی ک خودتم خیلی بقول خودت حضرت مریم نبودی آروم میشی 

الان همه ی پسرا ی گذشته ای دارن

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر

اگر قرار بود که مثل اونا بشی که با شما عروسی نمی کرد

عزیز ناراحتیت کاملا بی مورد هست 

شیطنت دوران جوانی بوده و طبیعیه

زندگیت رو ویران نکن

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

مشکل نداشتم تاااااا اون قسمت که گفته از تو چیزی بفهمم نمیتونم باهاش کنار بیام 🤐

یاده حرف هومن سیدی افتادم که میگفت دوسدخترای من فقط به خودم مربوطن ولی ماله زنمم باز من مربوطه😐

حیف که حالا الان دیگه فایده ای نداره مخصوصا که اولش هم بی تفاوت بودی واگرنه میگفتم بزن فکشو بیار پایین 😶

2738

خیلی از پسرها قبل ازدواج خیلی کارها کردن ک گذاشتن کنار.شوهر منم دوست دختر داشت قبل من وخیلیم دوسش داشت زمانی ک اون دختر رفت بعد مدت کوتاهی من اومدم تو زندگیش الان هفت ساله همو میشناسیم و خداروشکر هر روز بیشتر از دیروز دوسم داره

چیزی بوده که گذشته...ذهنت مشغول نکن اول زندگی

مهم اینه انتخابش تو بودی😊😊😊😊

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سخته

اما اینم مث حالت عصبانیته

یواش یواش برات حل میشه

منم اصرار کردم هیچی نگفت اما یه روز بی مقدمه بهم گفت میخوان چیزی بهت بگم که از خودم بشنوی بهتره که از دیگری بشنوی

برام تعریف کرد

اینکه....

بی خیالش

اون موقع خیلی خیلی ناراحت شدم

همش فکر میکردم به اون فکر میکنه یا مقایسمون میکنه

بعد دیدم نه

برای اون تموم شدس

منم سعی کردم فراموش کنم

اما هنوز از اسم الناز بدم میاد.با عرض پوزش از همه النازها

خیلی از پسرها قبل ازدواج خیلی کارها کردن ک گذاشتن کنار.شوهر منم دوست دختر داشت قبل من وخیلیم دوسش دا ...

نمیترسی یروز یه جا همو ببینن باز دلشون بلرزه

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

خب تو ک میدونستی تو روحیت تاثیر میذاره و ظرفیتشو نداشتی نباید میپرسیدی حالاهم سعی کن کنار بیای خودتم میگی تو گذشته توهم خبری بوده فکر الانتون باش

يا رَب از هر چهِ خطا رفت هزار استغفار..
سخته اما اینم مث حالت عصبانیته یواش یواش برات حل میشه منم اصرار کردم هیچی نگفت اما یه روز بی مقدم ...

منم از اسم رویا بدم میاد...با احترام به تمام رویاها😔

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
2706