1600
1605

۱۰ روزه عروسی کردم ۱سال عقد بودیم....خیلی حسه عمیقی بین قلب هامون هست....اولای رابطمون ازش پرسیدم قبلا با کسی بودی میگفت نه و من باور نمیکردم...کنجکاو بودم ببینم چ خبر بوده تو زندگیش

بعد از کلی اسرار فهمیدم که خیلی دوس دختر داشته دوران مجردیش...راستش من خودم نمیگم حضرت مریم بودم اما حسودیم میشه..وقتی به این فکر میکنم که با کلی دختر دوست بوده احساس میکنم یه روزی منم میشم مثل اونا میره سراغ بعدی...اصلا نمیتونم فراموش کنم حرفاشو...تو روش خیلی عادی جلوه دادم ...خندیدم و بی تفاوت بودم...ولی وقتی تنها شدم حرفاش روانیم کرد...کاش هیییچ وقت مقاومت نمیکردم برای دونستن گذشتش....

اما اون هیچ وقت از گذشتم سوال نمیکنه ...حتی یه بار پرسیدم گفت چون اگر چیزی باشه و بدونم کلا نظرم راجه بهت عوض میشه...

چیکار کنم حرفاش یادم بره...البته اینو بگم تا حالا ازش هیچی ندیدم...اما باز دلم اروم نیست....

حتی بهم گفت یبار دوس دخترم امتحانم کرد با دوستشم دوس شدم...و خندید و گفت بخدا اینا مال دوران جاهلیته..ولی...😔من نمیتونم کنار بیام

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1546
1432

سلام عزیزم.خداشاهده شوهر من به هیچ دختری رحم نکرده با کل تهران رفیق بوده مادرشوهرم میگفت میومدمناز دم در می بردنش.نه اینکه خوشگل باشه ها ترفند مخ زدن بلد بوده...اما الان نه ..خدایی سر به زیره حتی بعضی وقتها میشینیم درموردشون خاطره هاشو میگه میخندیم اصلا هم برام مهم نیس.خودش هم معتقده چون توی جوونی همه کارهارو کردم الان چشم و دلم سیره میدونم تهش هیچی نیست و زندگی سالم خیلی خوبه.پس شماهم خیالت راحت شیطونیاشو کرده و در آخر انتخابشون شما بودین .حال کن با این موضوع سخت نگیر عزیز دل

باور کن ۹۰٪ پسرودخترا قبل ازدواج حداقل یه دوست جنس مخالف داشتن

برو زندگیتو بکن دخترخوب

کاربر قدیمیم با کاربری جدید🌼                             همه چی رو ب خدا میسپارم🙏🏻
1601

عزیزم قبلا بهت تعهدی نداشته 

الان که بهت متعهده ببین چطوریه

اصلا دیگه در موردش نپرس اگه اون دخترارو میخواست میرفت باهمونا برای خودت ارزش قایل شو ومطمعن باش که تو سر تری که تو رو انتخاب کرده

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی:وزن شروع۸۸🙈    وزن فعلی۶۵/۲۰۰》64》63/300 》۶۲/۸۰۰ 💪     هدف اول ۶۰    هدف طلایی ۵۸       قد:۱۶۷
1547