1608
1609

منم ۱۳ روز گذشته ولی بی بی نزدم میترسم

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا مامانی خسته شدم انقد منتظرت موندم انقد سخته از خدا دل بکنی بیای بغل مامان فندقکم دلم دیگه تحمل انتظارو نداره بابایی خیلی مهربونه خیلی منتطرته همش میگه دخترکم کی میاد پس میخوام عید باشی باهم مسافرت بریم به خاطرت دلی را به دریا زدم که از آب هراس داشت قشنگم میشه واسه اومدن فندقم صلوات بفرستید خاله ها

انشالله  که  بارداری  منم این  ماه  ای  یو  ای  کردم ولی  علایم  پری  دارم  بی  بی  هم  منفیه

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613
من امروز موعدم بود پریود نشدم.  بی بی ام منفیه.  میترسم آمپول کیست شده باشه.  امگانش ...

نه امپول برای ازادسازی تخمکه سه چهار روز دیگه دوباره بزن انشالله مثبته

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا مامانی خسته شدم انقد منتظرت موندم انقد سخته از خدا دل بکنی بیای بغل مامان فندقکم دلم دیگه تحمل انتظارو نداره بابایی خیلی مهربونه خیلی منتطرته همش میگه دخترکم کی میاد پس میخوام عید باشی باهم مسافرت بریم به خاطرت دلی را به دریا زدم که از آب هراس داشت قشنگم میشه واسه اومدن فندقم صلوات بفرستید خاله ها
پس چرا میگن اگر زیادی تخمدان فعال بشه میشه کیست. 

وقتی این امپول نزنی کیست میشه بزنی دیگه کیست نمیشه