2737
2734

ما که تو فامیل با اینکه مذهبی نیستیم خیییییلی خیییییلی بد می دونیم و تا حالا پیش نیومده 

هیچ چی میگیم هفت ماهه اومد 😒

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول دعا میکنم نباشم.

اگه هم بودم فرزند نامشروع نیست که نگران باشم. زودتر سعی میکنم عروسی کنم..

امکان عروسی نیست بهانه است.. باید اون کسی که بچه رو بوجود اورده زود دست به کار بشه و امکان عروسی رو فراهم کنه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

اصن ب سقط فکر نکن ک سیاهیش تو زندگیت میمونه

طوری نیس خواهر منم تو عقد باردار شد

موقع عروسی شم چهار ماهش بود

خب یکم پذیرشش سخت بود برا ما ولی حل شد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
یعنی بارداری؟  پس چرا میگی احتمالش زیاده!؟

باوجود جلوگیری طبیعی میترسم باز چون دوهفته از پوعد پریودم گذشته علائم پریود دارم کمردرد درد زیرشکم امانمیشم

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

غیرازاینکه سقط گناهه بعدازسقط امکان داره دیگه اصلا بچه دار نشی .بعدش آخه شما ک بلدنیستین جلوگیری کنین چرا توعقدرابطه کامل دارین

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙
باوجود جلوگیری طبیعی میترسم باز چون دوهفته از پوعد پریودم گذشته علائم پریود دارم کمردرد درد زیرشکم ا ...

یعنی ایندر بیخیالی که دو هفته گذشته و بی بی چک نزدی و ازمایش نرفتی؟؟؟؟؟😑😑😑 واقعا عجیبی 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706