2737
2734
عنوان

شوهرتون چجوري بهتون ثابت كرد ك عاشقتونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2805 بازدید | 113 پست

۵ سال هی میومد خواستگاری هی بابام ب بدترین شکل ممکن جوابش میکرد هی دوباره میومد

الانم ۳ ساله عروسی کردیم واقعا از جون برام مایه گذاشته هیچوقت بدی ازش ندیدم

کارش واقعا سخته بیرون از خونه

ولی وقتی میاد خونه کارای خونه رو هم انجام میده کمکم

خیلی ماهه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد خانوادم سنگ انداختن که جدا شیم انقد سنگ انداختن انقد بدبختی کشیدم که هر کی دیگه جای اون بود ۱۰۰درصد وا میداد ولی مثل یه مرد پام موند❤

همینکه مجردی بیکار بوده واس خودش عشق و حال میکرده الان ۲شیفت سر کاره یعنی عاشقمه

وقتی میبینه گریه میکنم کلی دعوام میکنه بغلم میکنه یعنی عاشقمه

وقتی بهم میگه غصه هیچیو نخور خودم تا تهش باهاتم برات بهترین زندگی رو میسازم یعنی عاشقمه..

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)
2731

من با همسرم دوست بودم کل موجودیشو زد به حسابم ... بعد از چهار ماه یهو گفت میخوام بیام خونتون اومد با خانواده ام اشنا شد بعد از ازدواج فهمیدم خانواده اش راضی نبودن از شهرستان زن بگیره ولی جوری باهاشون برخورد کرد از گل بهم کمتر نمیگن 

خانواده ش مخالف بودن با ازدواج مون .از کمک والدینش که پولدارم بودن محروم شد .من رو برداشت برد یه شهر دیگه بعد از ازدواج 🤗 

البته کم کم با سیاست های من ،رابطه م با خانواده ش اوکی شد... 

به من توجه میکنه .به روحیه م ..چشام یه کمی پف داشته باشه میپرسه چته؟ بی حال باشم میگه چیکار کنم سرحال بشی و ...

2738
فهمید دوست پسر داشتم و چیزی نگفت ، ولی امشب حرف بدی زد که میخوام ترکش کنم 

اون ك بهش ربطي نداره تو زنذگي گذشته ت بوده ك به خودت مربوطه

خدايااا دوست دارم واسه هرچي ك بخشيدي هميشه اين تو هستي ك ازم حالم رو پرسيدي

از شهرشو خانوادش دورشد تا کنار من باشهتو بچه داری خیلی خیلی کمکم میکنه با اینکه خستس.

اگه خانوادش از گل نازک تر بگن واویلا ست بخصوص خواهرش

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
چجوري يه نمونه شو بگو

بامحبتاش

اگه کاری کنم که حتی دلخورش کنم به دل نمیگیره میپرسم چرا ناراحت نمیشی میگه آدم که از عزیزدلش ناراحت نمیشه 

وقتی مریض میشم وتب میکنم شب تاصبح بالاسرم بیدارمی مونه

هرروزصبحم قبل رفتن به کلاس روبرگه برام یه جمله عاشقانه مینویسه😶

2706