2737
2734
عنوان

ماجرای قتل همسر آقای فوتبالیست

4497 بازدید | 122 پست

نمی‌دونم چرا چند روزه با اینکه چندین ساله گذشته اینستا پر شده از فیلم های دادگاهی شهلا جاهد و یه سری فیلم های خصوصی دو نفرش با ناصر محمد خانی 

چقدر غم انگیز 

دلم سوخت برای زن ها 

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم هر ازگاهی میرم دنبال خب اشو میخونم.... حقیقتی  که هیچوقت مشخص نشد .....

خیلی دلم براش سوخت وقتی محمد خانی گفت براش اشد مجازات رو میخوام یجوری نگاهش کرد

والا اخرش معلوم نشد ولی فک نکنم اون خانمه قاتل باشه 

اخه من امروز میخوندم گویا وکیلش بعد اعدامش هم گفته اون قاتل نبوده

دلت براش نسوزه وارد رابطه متاهلی یه بدبخت شده، بعدش خودش صحنه رو یبار کامل توضیح داده که یجایی قطره خون بوده تو تشک( اگه اشتباه نکنم) جاشو بلد بوده، فوتبالیست هم مقصره که انقد دنبال هوس بوده

اگه یکی وارد رابطه متاهلی شما بشه بازم دلت میسوزه؟

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
2706