2726

۲۰ روزی هست روی تخت بیمارستان هستن مادرم. هفته پیش دوشنبه کمیسیون پزشکی گرفتن و اعلام کردن تمام بافت ریه از بین رفته و تا دو روز دیگه کاملا بیمار فوت میکنه.. روز چهارشنبه متوجه شدن ده درصد اکسیژن وارد خون شده و دستگاه ها رو جدا نکردن‌ . روز جمعه مادرم چشماشون رو باز کردن و حدود ۵۰ درصد اکسیژن وارد خون شده.. هنوز توی آی سی یو هستن. و یک لوله از طریق دهانشون وصله.. بمیرم که ۲۰ روزه مادرم حتی یک قطره آب نخورده.. نه میتونن صحبت کنن نه واکنش خاصی دارن.. تورو خدا یک منت سر من میذارین یک دعای از ته قلب یک حمد شفا یک صلوات مادرم رو مهمون کنین؟ من ۲۰ روز دیگه ان شاالله زایمانم هست. نابود شدیم بخدا.. خدا عزیزاتون رو براتون حفظ کنه 🙏🙏🙏

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوندم عزیزم خدا ان شاءاالله شفاشون بده 

میفهممت چقدر  بده ادم مادرش مریض باشه کاری نتونه انجام بده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706