1608
1605

۲۰ روزی هست روی تخت بیمارستان هستن مادرم. هفته پیش دوشنبه کمیسیون پزشکی گرفتن و اعلام کردن تمام بافت ریه از بین رفته و تا دو روز دیگه کاملا بیمار فوت میکنه.. روز چهارشنبه متوجه شدن ده درصد اکسیژن وارد خون شده و دستگاه ها رو جدا نکردن‌ . روز جمعه مادرم چشماشون رو باز کردن و حدود ۵۰ درصد اکسیژن وارد خون شده.. هنوز توی آی سی یو هستن. و یک لوله از طریق دهانشون وصله.. بمیرم که ۲۰ روزه مادرم حتی یک قطره آب نخورده.. نه میتونن صحبت کنن نه واکنش خاصی دارن.. تورو خدا یک منت سر من میذارین یک دعای از ته قلب یک حمد شفا یک صلوات مادرم رو مهمون کنین؟ من ۲۰ روز دیگه ان شاالله زایمانم هست. نابود شدیم بخدا.. خدا عزیزاتون رو براتون حفظ کنه 🙏🙏🙏

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

1522
8

خوندم عزیزم خدا ان شاءاالله شفاشون بده 

میفهممت چقدر  بده ادم مادرش مریض باشه کاری نتونه انجام بده 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1601
خوندم عزیزم خدا شفا بده میدونم سخته ولی تو خودت الان یه مادری پس به فکر نی نی باش اونم مثل خودت یه م ...

به خدا بدترین روزای زندگیمه. بمیرم برای این طفل معصوم که توی شکم منه...

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
خوندم عزیزم  ان شاءالله خدا کمک میکنه و سلامتیشون بهشون برمیگرده ❤

خدا خیرتون بده

بمیرم برات خیلی سخته اره چراکه نه حتمابرات میخونیم

تاخوندم اشک ازچشمام اومد خیلی سخته خیلی مادرت وقتی بارداربودی چقدرارزوی دیدن نوش داشت

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
خدا شفاش بده تو هم منو دعا کن لطفا

الهی که خدا خودش با دلتون راه بیاد و به هرچی که میخاین برسین 🙏🙏🙏

1523