2737
2734

اگه بی رنگ و دقیق مثل اب باشه کیسه ابه.یه نوار بذار سرفه کن اگهوخیس شد کیسه ابه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

مایع کیسه اب کاملا شفاف وبی بوو وگرمه ولی نشتی قابل تشخیص نیست ترشحات اخربارداری زیاده ولی حجمش زیادبود برو بلوک زایمان یه تیکه کاغذ نازک درحد سه سانت مزارن بعدچنددقیقه باتوجه به رنگ کاغذ میدونن نشت کیسه ابه یاترشحات طبیعیی

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بی رنگ و دقیق مثل اب باشه کیسه ابه.یه نوار بذار سرفه کن اگهوخیس شد کیسه ابه

بابا از اول بارداری هربار که ترشح داشتم سرفه میکردم ترشح میومد میرفتم سونو بعد میکفت ترشح بوده اب دورجنین خوبه اصلا سرفه کردن معیار خوبی برلی تعیین این موضوع نیست

2728
مایع کیسه اب کاملا شفاف وبی بوو وگرمه ولی نشتی قابل تشخیص نیست ترشحات اخربارداری زیاده ولی حجمش زیاد ...

نه حجمش زیاد نیست ولی‌مدام ترشح دارم اما مقدار کم

بابا از اول بارداری هربار که ترشح داشتم سرفه میکردم ترشح میومد میرفتم سونو بعد میکفت ترشح بوده اب دو ...

دکترم این پیشنهادو داد.اب دور جنین کم نشه مشکلی نیست که فقط اگه زیاد شد حتما سونو برو

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
مگه رنگش چه رنگیه؟

چی رنگ کاغذ؟؟کاغذ سفیده برای من هفته ۴۰رفتم گذاشتن گفت اگه سبز بشه رنگ کاغذ نشتیه کیسه ابه ولی زردبشه ترشحاته . اون کاغذ معمولی نیست که تسته . وگرنه رنگ خود مایع کاملاشفافه مثل اب 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738