2410
2553
عنوان

خیلی بو میده کلافه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 61 پست

پماد اکسید دوزنگ بزن ب زیربغلت 

شیو کن سعی کن تیغ و ژیلت نزنی 

ادویه جات زیاد و فلفل و سبزی یا چیزایی ک بو دارن مثل پیاز و سیرم استفاده نکن

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی از حموم اومدی بیرون بدنتو خشک کردی زیر بغلتو با روفن نارگیل چرب کن دیگه عرق نمیکنی من امتحان کردم..حالا میتونی دو ساعت یبار بازم بزنی خیلیم خوشبوت میکنه روغن نارگیل

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2720
یعنی مام و خوشبو کننده هم میزنی تاثیر نداره؟ من مام رول و بادی اسپلش و اسپری بدن استفاده میکنم خیلی ...

اصلا تازه بوش قاظی میشه با هم افتضاح اوایلش خوشبو تا عرق کنم تموم

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2714

دقیق نمیدونم اما انگار یه رگی زیر بغل هست که با جراحی میسوزونن.یه تحقیقی بکن و انجام بده یه نفرو دیدم که همین کارو کرده بود و نتیجه گرفته بود

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
زینکم میزنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم حنابزن عالیه 

یه خانمی اینجابهم گفت منم زدم عالی بودخداخیرش بده

2706