2703
2553
عنوان

خیلی بو میده کلافه شدم

1117 بازدید | 61 پست

عرق بدنم خیلی بد بو هست.هر جا باشم باید حتما رپزی دپ بار صبح زپد و شب حموم کنم.انواع خوشبو کننده و مام و عطر و اسپری و سنگ مرداب و جوش شیرین و همه چی هم استفاده میکنم.جدیدا حس میکنم زیر بغلم حساس شده از بس مواد میزنم بهش بمیرم نمیتونم یه لباس صبح تا شب بپوشم بوی هاپوی مرده میده.نمیدونم چیکار کنم.تو رو خدا کمکم کنین هر کی یه راه حل خوب بهم گفت به نیتش ختم بیگیرم درمونده شدم پوستم نازک شده😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زینکم میزنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2714

یا زینک بزن بعد حموم یازاج بگیر از عطاری آسیاب کن بزن به بدنت اصلا و ابدا و هرگزا بو نخواهی گرفت

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

یعنی مام و خوشبو کننده هم میزنی تاثیر نداره؟ من مام رول و بادی اسپلش و اسپری بدن استفاده میکنم خیلی خوشبوان حداقل یکی دو روز عطرش میمونه مام رول، من خودم خیلی عرقی ام، ولی تنها با همین مام رول جوابه

اون که داد انقد حرص منو گ..م.   اون که گ..د همه قصمو گ..م

بابا شاید توهم میزنی

اخه بعضیا اینجوری ان.همش فک میکنن بو عرق میدن

به نظرم روزی یبار دوش گرفتن و مام زدن و اسپری زدن کفایت میکنه دیگه

حساس شدی

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2706