2726
عنوان

امروز یه چیزی شنیدم اینطوری شدم😨😱😐

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 43 پست
ادمای پشت کوهی تفکرشون اینه😒😒

حالا یه چیزم گفت😐

گفت آخه دیگه موقعیتش هم خوب بود پسره میخواست دخترمو ببره تهران

😐

حس کردم خیلی ببخشیدا ببخشید من تو آشغال دونی زندگی میکنم که اون خانوم با دهن پر هی تهران تهران میکرد😐

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
دیدی یوقتایی از شدت دردِ خواب ،خوابت نمیبره؟

آره من دیشب😂😂منم رفتم درس بخونم گفتم اینو بلدم اینم اونروز خوندم و باقی ماجرا

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان داغه بعدا که از دختر نوجوونش  به اندازه یه زن بالغ کار کشیدن وانتظار داشتن خانه داری کنه مهمون داری کنه مادرشوهر داری کنه  حالش جا میاد

طفلکی دختره 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
حالا یه چیزم گفت😐 گفت آخه دیگه موقعیتش هم خوب بود پسره میخواست دخترمو ببره تهران 😐 حس کردم خیلی ...

🙄😐چون تهران میشست موقعیتش خوب بود؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😂😂چقد عین من

😂😂😂میگم ما خیلی تفاهم داریم بیا طلاق بگیریم

ما تابستون رفته بودیم مسافرت. یه زن به خالم گفت اواخر تیر عروسیه دخترمه ۸سالِ نامزده. گفتیم دخترت چن ...

😨😨😨😨یا خدا اینکه بدتر بود

بمیرم برای اون دختر ۷ ساله😭

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
واااای چطور تونستی واکنش نشون ندی؟😑😑😑

دیگه چی میگفتم میگفتن چرا تو به حرفای ما گوش میدی😂

ترجیح دادم سکوت کنم

😨😨😨😨یا خدا اینکه بدتر بود بمیرم برای اون دختر ۷ ساله😭

اصلا دلم میخواست خفه اش کنم

به خالم میگفت خوشبحالت پسر داری . من سه تا زاییدم به امید اینکه پسر باشن هر سه تا دختر بودن

لعنت به این تفکرات پوچ اینا

🙄😐چون تهران میشست موقعیتش خوب بود؟

حتما دیگه😐

مثلا شهر خودمون تبریز بود موقعیتش خوب نمیشد😐

2706