2703
2553

تو بی آرتی دو تا خانوم کناریم داشتن صحبت میکردن در مرود ازدواج یکیشون گفت دختر منم هشتم میخونه ولی دیگه دیدیم تو مدرسه بچه ها چیز میزای نامناسب میارن فردا پس فردا بشه دیگه نمیتونیم بچه رو نگه داریم یه خواستگار پولدار داشت گفتیم درسو ول کن ازدواج کن ازدواج کرد بعد خانومه پرسید چند سال اختلاف سنی دارن؟گفت ۱۶ ۱۷ سال😐

ینی دختر کلاس هشتمی با ۱۶ ۱۷ سال اختلاف سنی

گفت آخه دیگه موقعیتش خوب بود پولدار بود گفتم دخترم بره خانومی کنه

خانومی کردن به این میگن آیا؟😶

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ادمای پشت کوهی تفکرشون اینه😒😒

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2456
2714
بله صحیح میفرمایید

نکپیدی چرا میمون😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ن ب من میگن آقا نمیخواد از پولای باباش خرج کنه میخواد مستقل باشه حالا باباش ام پولداره ها هر چی ام میگم خوب بزار بابات بگیره بعدا تو ب بابات بده میگه ن نمیخوام اون پس نمیگیره

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

ما تابستون رفته بودیم مسافرت. یه زن به خالم گفت اواخر تیر عروسیه دخترمه ۸سالِ نامزده. گفتیم دخترت چند سالشه گفت ۱۵ سالشه😐😐😐😐اصلا باورم نمیشد هفت سالگی دخترشو شوهر داده بود😐😐😐😐😐😐😐😐

اینارو میشنوم حس میکنم تودوران جاهلیت هنوز داریم زندگی میکنیم

2706