1608
1605

تو بی آرتی دو تا خانوم کناریم داشتن صحبت میکردن در مرود ازدواج یکیشون گفت دختر منم هشتم میخونه ولی دیگه دیدیم تو مدرسه بچه ها چیز میزای نامناسب میارن فردا پس فردا بشه دیگه نمیتونیم بچه رو نگه داریم یه خواستگار پولدار داشت گفتیم درسو ول کن ازدواج کن ازدواج کرد بعد خانومه پرسید چند سال اختلاف سنی دارن؟گفت ۱۶ ۱۷ سال😐

ینی دختر کلاس هشتمی با ۱۶ ۱۷ سال اختلاف سنی

گفت آخه دیگه موقعیتش خوب بود پولدار بود گفتم دخترم بره خانومی کنه

خانومی کردن به این میگن آیا؟😶

حتما دیگه😏

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊

ادمای پشت کوهی تفکرشون اینه😒😒

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
بله صحیح میفرمایید

نکپیدی چرا میمون😂😂

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
1432

ن ب من میگن آقا نمیخواد از پولای باباش خرج کنه میخواد مستقل باشه حالا باباش ام پولداره ها هر چی ام میگم خوب بزار بابات بگیره بعدا تو ب بابات بده میگه ن نمیخوام اون پس نمیگیره

..Show never tell

ما تابستون رفته بودیم مسافرت. یه زن به خالم گفت اواخر تیر عروسیه دخترمه ۸سالِ نامزده. گفتیم دخترت چند سالشه گفت ۱۵ سالشه😐😐😐😐اصلا باورم نمیشد هفت سالگی دخترشو شوهر داده بود😐😐😐😐😐😐😐😐

اینارو میشنوم حس میکنم تودوران جاهلیت هنوز داریم زندگی میکنیم

1403
ادمای پشت کوهی تفکرشون اینه😒😒

حالا یه چیزم گفت😐

گفت آخه دیگه موقعیتش هم خوب بود پسره میخواست دخترمو ببره تهران

😐

حس کردم خیلی ببخشیدا ببخشید من تو آشغال دونی زندگی میکنم که اون خانوم با دهن پر هی تهران تهران میکرد😐

دیدی یوقتایی از شدت دردِ خواب ،خوابت نمیبره؟

آره من دیشب😂😂منم رفتم درس بخونم گفتم اینو بلدم اینم اونروز خوندم و باقی ماجرا

الان داغه بعدا که از دختر نوجوونش  به اندازه یه زن بالغ کار کشیدن وانتظار داشتن خانه داری کنه مهمون داری کنه مادرشوهر داری کنه  حالش جا میاد

طفلکی دختره 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
آره من دیشب😂😂منم رفتم درس بخونم گفتم اینو بلدم اینم اونروز خوندم و باقی ماجرا

😂😂چقد عین من

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40