2733
2734
بطور اتفاقي تو بازار از كالسكه و صندلي غذا خوشم اومد قيمتش هم مناسب بود نميدونم بخرم؟

اره حتما جنسیت رو میدونی شروع کن 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره حتما جنسیت رو میدونی شروع کن 

آره جنسيتشو قطعي ميدونم

حالا لباس مهم نيس ولي از كالسكه و صندلي غذا خيلي خوشم اومد ميترسم تموم بشه ديگه اين مدلي نياره

دقيقا همونيكه ميخواستمه قيمتشم خوبه

2738
بسلامتي😍

از هفته ۱۶ که جنسیتش رو فهمیدم شرو کردم کم کم

الآنم تخت وکمدشو سفارش دادم یه ۱۵ روز دیگه آماده شه ایشالامنم میشم ۷ ماه 

الان تقریبا کامل خریدم فقط منتظرم بیاد تخت ایناشو که بچینم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
من شماليم عزيزم ساري دادم

آها، من تهرانم ، آزمایشگاه دنا انجام دادم، احمقها نگو اشتباه کرده بودن، مجبور شدم آمنیوسنتز بدم که خدا رو شکر مشکلی نبود ولی تا جواب آمنیو اومدم برات نگم چی بهم‌گذشت 

... و من به تو ایمان دارم...
میشه بگین سلفری دقیقا چیه؟ یه جور سونوگرافیه؟ چیارا نشون میده و تو چه ماهی؟ 

از هفته ١٢به بعد ميشه داد آزمايش خون ازت ميگيرن ميفرستن خارج ١٥روز طول ميكشه بياد ريسك سندرم داون بررسي ميكنه جنسيت جنين هم دقيق ميگه

بطور اتفاقي تو بازار از كالسكه و صندلي غذا خوشم اومد قيمتش هم مناسب بود نميدونم بخرم؟

آره چرا نحری هرروز همه چی هی داره گرونتر‌مبشه 

من قبل جنسیت کالسکه و کریر اینا رو خریدم 

قبل بارداری هم مینی واش و...

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

عزیزان خریدای بچه رو نذارین واسه روزای آخر. هزار چیز ممکنه پیش بیاد. از همون اوایل شروع کنین کم کم بخرین. یک درصد فکر کنین بچه زودتر از زمان خودش به دنیا بیاد. یا خدایی نکرده خودتون استراحت مطلق بشین یهو. بعد چیکار میکنین؟؟؟ 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2706