2726

سلام خانما میخوام براتون طرز تهیه یه مدل فسنجون خوشمزه رو بنویسم. 

اول یک تیکه کوچیک سینه مرغ رو بدون هیچ ماده افزودنی با دو سه قاشق اب بخارپز کنید، شاید اولش چون پیاز نزدید یکم بوی بد بده ولی بعدا که تف میدید بوش از بین میره، وقتی پخت ریش ریش کنید بزارید کنار، گردو به میزان لازم بکوبید بزارید کنار برای دونفر اندازه یه فنجون گردو لازمه،رب انار و شکر هم اماده کنید، حالا روغن تو قابلمه بریزید، گردوهای کوبیده شده رو هم بریزید یکم تفت بدید در حد چند ثانیه بعد سه چهارقاشق پر رب انار بریزید با گردوها تفت بدید، یکی دو دقیقه تفت بدید، بعد مرغا رو اضافه کنید در این مرحله خوووب تفت بدید در حد چند دقیقه، مدام هم بزنید که ربا نسوزه،وقتی خوب تفت دادید دو لیوان اب بریزید. بستگی به رب انارتون که چه قد ترشه باید شکر بریزید، اینقدر شکر بریزید تا طعم ملس دلخواهتون دربیاد. اگه ربتون خیلی ترشه باید گردو زیاد بریزید. حدود یک ساعت زمان لازم داره تا جا بیفته و خوشرنگ بشه😋

خیلی اسونه خیلی هم زود اماده میشه طعمشم عالیه

من این فسنجون رو خیییلی دوست دارم گفتم برا شما هم بنویسم شاید خوشتون اومد😀

ماهی خانوممم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه کاسه استیل آب گوشت خوری گردو آسیاب شده میندازم   سینه مرغ تکه های بزرگ    پیازم میندازم

از تصور مرغ ریش ریش تو فسنجون  یه جوری میشم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

بعد من فسنجون رو از نماز،صبح میزارم تا شب قشنگ جا بیوفته یک ساعته چطوری جا میوفته خورشت مخصوصا فسنجون

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
اینهمه گردو واسه دو نفر😳

نه واسه 4 نفر   بعد بچه هام   و شوهرم   خیلی خوش خوراکن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
نه واسه 4 نفر   بعد بچه هام   و شوهرم   خیلی خوش خوراکن

تازه بمونه برای روزهای بعد خوشمزه ترم میشه

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2706