2703
2553
عنوان

فرزند خوانده

205 بازدید | 24 پست

برای خانواده ای که بچه دارشدنشون کاملا منتفیه، دنبال فرزند خوانده هستیم، اگر سراغ دارید لطفاً اطلاع بدید. 🌷

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

مراجعه کنید پرورشگاه از راه درست و قانونی اقدام کنید که خیالتون هم راحت بشه 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بچه نداری؟؟؟؟ان شاالله هرچی خیره بدات پیش بیاد عزیزم

نه 

علاقه خاصیم ندارم خودم بیارم

بیشتر ترجیح میدم بچه دیگرانو بزرگ کنم

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

یکی از اشناهای دامادمون بچه دارنمیشدن.رفتن بچه یکی از نوزادی اوردن مادر روانی پدر معتاد..گفتن بچش سیاه و زشت بوده وقتی اینا اوردنش پوستش روشن شده تپل شده فک کنم 2 3 سالش باشه

2714
خوب برن پرورشگاه یا بهزیستی

خ پروسه طولانی داره، 😞

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
برو پرورشگاه.

پروسه طولانی و شرایط خ سختی داره

2706