2733
2734

من ظهر سوال پرسیدم که خواستگاری دارم که شرایط تحصیلات و شغلش رو نمی پسندم ولی مامانم می گه سنت می ره بالا و نمی زاره تلفنی رد کنیم و از شما نطر خواستم. .. حالا ببینید چی شد... 

با کلی بحث کردن من و مامانم تصمیم گرفتیم بگیم بعدا زنگ بزنن تا نتیجه رو بهشون بگیم و رد نکنیم فعلا. و اینکارو کردیم. غروب خانمه زنگ زده می گه من با بچه ها مشورت کردم منصرف شدم. فقط اگه میشه برای پسر کوچکم دختر خواهرتون رو می خواستم. شماره ش رو بهم بدین!!! پسر کوچیکش 21 سالشه... معرف هم بهمون گفته بود... 

ینی واقعا رو اعصابن بعصیاااااشون....😨😨 واسه همین چیزاست که می گم خیلی ها رو همون اول باید تو تلفن رد کرد! 

تو رو رد کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جات بودم یا اونو میکشتم یا خودمو

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پسره شرایطش همه جوره از ما پایین تر بود. مردم اعتماد به سقف دارن به خدااا.... یکی بیاااید منو بکشه خ ...

اخی چ بدشانسی مثل من

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
2706