2410
2553
عنوان

باید ها و نباید های قرار اول

295 بازدید | 43 پست

ینظرتون وقتی آقایی با یک خانم قرار ملاقات داره تا با همدیگه آشنا بشن و هم رو بشناسن چه الزاماتی رو باید رعایت کرد؟

کادو داد؟ ایشون رو تا منزلشون همراهی کنه؟ براشون اسنپ بگیره و درب اتو مبیل رو براشون باز کنه؟ تیپ آقایه چطور باشه؟ به خودش برسه؟

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

نمیدونم من😐

یه خوزستانیه شااده مردادیه مثل شییر❤😻😎فقط میگم‌مررسی خداجوونم که به عنوانه یه آدم فرصته زندگی دارم من عااشقه خودمم عاشقه عاشقه خودم هیچی تودنیا نمیتونه برام باارزشتر از خودم باشه دوس داشتنه خودم برام خیلیی حس قشنگیه چون به این نتیجه رسیدم وقتی خودمو دوس دارم به بقیه بیشتراحترام‌میزارمو اوناهم بیشتر دوس دارم...ازاشتباه بدم‌میاد ولی اشتباهاتمم دوس دارم چون اشتباه بهایه سخت سنگینیو درقبالش پرداخت کردم😊سعی میکنم تکرار نکنم روزگااربه کااام😄😄😄ودرمورده درخواستایه دوستیتونم پلیزندید چون تاییدنمیکنم کسیو تااطلاعه ثانویه حالوحوصله کل کل کردن هیچ احدوناسیو ندارم مگرحوصله خودمو ودرآخرم این جمله که میگه باورکنید خیلی درسته این جمله گاهی اوقات تنهایس خیلی بهتره باورکن بعضیا بیشتر تنهات میکنن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وااا چقدرسوال دارى راجب قرار بروبالاخره يه چيزى ميشه ديگه    

😁😁😁

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2714

آقا باید اصلاح کرده و شیک و مرتب و عطر زده باشه، اگه ماشین داره برسونه خانم رو، اگه نه با اسنپ اگه میتونه همراهش بره، کادو نیازی نیست ولی گل قشنگه، یه جای در خور شانشون برن بشینن ( بسته به ضرورت کافی شاپ، رستوران...) 

... و من به تو ایمان دارم...
قرار اول خواستی در ماشینو براش باز کن به هرحال نشانه احترام ، کلا خودتون هرجور هستین باشین ، نمی‌خوا ...

بد عادت نشه😂😂

جون بابا جووووون. چه ذوقی دارید دوس پسر من بی گل و کادو اومد . دیرم رسید اما به خودش رسیده بود... ...

فقط برای کنجکاوی پرسیدم😁

2706