2703
2713
عنوان

من چيكار بايد بكنم؟😞

530 بازدید | 61 پست

اگه بين شما و كسي كه دوسش داريد ديگه مثل اولا نباشه چيكار ميكنيد؟ 

ديگه هيچي به خوبي  اولا نباشه حتي بد شده باشه همش مجبور باشي كوتاه بياي تا دعوا نكني چون دعوا كني اشكو گريش واسه خودت باشه 

من كار اشتباهي نكردم نميتونمم باهاش سرد بشم وقتي يه مدت دور شديم خودمو خواستم بكشم هرشب گريه تا اينكه اشتي كرديم ولي.... 

منو عادت داده شبا بدون خودش نخوابم واقعا وقتي نيست نميخوابم دارم تحمل ميكنم خدا ميدونه چه شبايي با گريه صبح ميكنم تا صبح تو روش بخندم

عشق خيلي درد ناكه هر لحظه روح ادمو ازار ميده 

انقدر عقده اي شدم يه عزيزم بهم بگه شبو خوشحال ميخوابممم تا صبح اونم اگه بگه اگه... 

ديگه اصلا عين اولا نيست هيچي براش 

فكر كنيد اينستا مخفي داشت ديدم دختر داره جاي دعوا كردنو دادو بيداد كردن با زلون ازش پرسيدم تهش رسيد به اينكه من همه برنامه هامو پاك كنم تا اينستا و واتس اپ 

هرشبم دم پنجره تا صبح ميگذره 

فقط خود خدا ميدونه چه عذابي تو دلمه 

همسرمه خيلي سال باهم دوست بوديم توي اين چند سال تاحالا نشده بود انقدر اذييتم كنه نه زنگ ميزنه نه اس ام اس ميزنه در طول روز وقتي سركاره من بزنم ببينه ام نميزنه خودم بايد ذوباره بگيرم 

خدايا عشق خيلي سخته نباشه ميميرم با بودنشم دارم ميميرم 

نميدونم چشم خورديم  چي شد كه به اينجا رسيديم 

من اصلا حالم خوب نيست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت😔😭کاشکی من جای تو بودممممممم😭😭😭😭😭😭😭

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
2456

چرا خائنا و تلخ رفتارها  عموما بر ای شریک زندگیشون اینقدر جذاب و دوست داشتنین؟!!!به جای تنفر انگار بیشتر محبوب  میشن براشون واقعا جای تعجبه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

عزیزم درکت میکنم عشق سخته ولی بهش زمان بده بذار یکم تنها باشه زیاد تو دست و پاش نباشه اگه ببینه تو زنگ نمی‌زنی اگه واقعا دوستت داشته باشه میزنگه مطمئن باش

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن جواب نمیدم ضایع میشی😐
2714
سلام عزیزم انشالا همیشه شاد باشی. خب ایشون مشکلشون چیه با شما؟ دلیل خاصی داره؟ یا کلا بهانه گیر شدن ...

بخدا دليل خواسي نداره شايد فك ميكنه اشتباه كرده وارد رابطه جدي شده ميگه من بچه بودم زود بود واسم حرفاي اينجوري ته دلمو خالي ميكنه ميگه بهم ميايم؟ تو از من سر تري  از دستم راحت شو بغلش كردم گفتم دوستت دارم گفت دوسم نداشته باشي ميشه؟ گريه كردم گفت شوخي كردم قول داد ديگ نزنه از اين حرفا ولي  باهام بد حرف ميزنه زنم ميزنم زود قطع ميكنه اصلا خونه نميمونه 

ميدوني جرا؟جون خيلي بهش پيله كردي از عشق زياد خيالش از بابات تو راحته ميدونه زنگ نزنه هم ميزني ميدونه بدون اون نميخابي تنها راه حلش اسنه تغيير كني خيلي عالي جواب ميده ديكه زنك نزن شبا بدون اون بخاب وانمود كن كه خودت تنهايي شادي با دوستات برو بيرون به خودت برس اگه نيومد طرفت اگه متوجه تغيييرت نشد بيا همينجا به من فوش بده

2706