2410
2553

ی فیلم بسیارررر مزخرف ک اخرشم مشخص نبود حیف وقتی ک براش گذاشتیم 

چو ایران نباشد تن من مباد💙💙💙درود بر کوروش بزرگ🙏💕👌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مسخره باز هم همینطور

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
اره عزیزم خیییلییی چرت بود یعنی خانوم یایا ک انقد چرت بود پیش این باید لنگ بندازه

میخواستم ببینم پس عمرن ببینم

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
2714
اره عزیزم خیییلییی چرت بود یعنی خانوم یایا ک انقد چرت بود پیش این باید لنگ بندازه

وای ی بار خانم یایا رو دیدیم شوهرم هنوز بد و بیراه میگه ب سازنده هاش هنوز فیلم ب چرتی اون ندیدم😂😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
میشه تعریفش کنی

شهاب حسینی شریک داشته ک تو تصادف میمیره این کیره زنشو ک باردار بود میگیره بعد بچهه ۵سالش بود ک بیرون باهاش گم میشه بعد همش دنبال بچه اش میگردن کلا با زنشم مشکل داشت با دوست زنش رو هم ریخته بود نکو بچه رو همون زنه قایم کرده بود اینا ک ویزای امریکا دارن نرن و بمونن ایران 

بچه ام داده بود دست دوس پسرش ک نگو پسره دیابت داشت میره کما بعد میکیره تکلیف بچه ام اسلا مشخص نمیشه تموم میشه

چو ایران نباشد تن من مباد💙💙💙درود بر کوروش بزرگ🙏💕👌🏻
@delaram1376     وسطای فیلم از سینما زدیم بیرون😂🤣ب قول شوهرم رفتن تایلند مسافرت ی دورب ...

وای خدا رحم کرد ما سینما نرفتیم بعد ک تو نت اومد دانلود کردیم وگرنه تا اخر عمر منو نمیبرد سینما😂😂😂کارد میزدی خونش در نمیومد🤕

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706