2703
2553
عنوان

من تیمارستانیم 😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 66 پست

واي من الانم دقيقا همينجوريم معتادم بهش يه حس خوبي بهم ميده اهنگ كوش دادن و رويابردازي الان دخترمم دوسالشه تازه وقتي خابه ميرم تو اتاق اهنك كوش ميدم 

به اين فكر ميكنم وقتي بزرگ شد جيكار كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عینه من ؟  اخه من خیلی تو جمع ارومم بعد یهو تو اتاق اینطوریم

من تا سن بلوغ خییییلی اروم بودم یهو شکوفا شدم همه جا شلوغم🤣🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من خل هستم ولی متراژ خونمون طوری نیست ک بدو ام،تو زمینه های دیگه فعالیت میکنم 

😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714
چندسالگی

تا ۱۵ سالگی

2706